Результати ІX (обласного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка у 2018/2019 навч. році

№ п/п П.І.Б. учня Клас Зайняте місце П.І.Б. вчителя
1 Щеглакова Дар’я Едуардівна 7-Б ІІІ Щеглакова Вікторія Вікторівна
2 Заика Софія Григоріївна 8-Б ІІІ Бердута Оксана Леонідівна
3 Мішукова Олена Віталіївна 9-В ІІІ Василега Поліна Валеріївна

Результати ІІ (міського) етапу

ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Т. Шевченка

2018-2019 н.р.

№ п/п П.І.Б. учня Клас Зайняте місце П.І.Б. вчителя
1 Щеглакова Дар’я Едуардівна 7-Б І Щеглакова Вікторія Вікторівна
2 Заика Софія Григоріївна 8-Б ІІІ Бердута Оксана Леонідівна
3 Мішукова Олена Віталіївна 9-В ІІІ Василега Поліна Валеріївна
4 Терновці Анастасія Альбертівна 10-Б ІІ П’ятих Тетяна Гаврилівна

Результати ІІ (міського) етапу

ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

2018-2019 н.р.

№ п/п П.І.Б. учня Клас Зайняте місце П.І.Б. вчителя
1 Щеглакова Дар’я Едуардівна 7-Б І Щеглакова Вікторія Вікторівна
2 Заика Софія Григоріївна 8-Б ІІІ Бердута Оксана Леонідівна
3 Мішукова Олена Віталіївна 9-В ІІІ Василега Поліна Валеріївна
4 Терновці Анастасія Альбертівна 10-Б ІІ П’ятих Тетяна Гаврилівна

Переможці щорічного Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу "Я - козацького роду"

До Дня Козацтва було проведено щорічний Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс "Я - козацького роду". Учні гімназії 6, 8, 9 класів під керівництвом учителя історії Н.С.Гєєнко взяли участь в ньому.
За підсумками конкурсу гімназисти посіли такі місця:
І місце- Семікін Данило, 6 клас; Григоренко Антон, 6 клас; Худолій Олександр, 6 клас.
ІІ місце- Колесников Станіслав, 8 клас; Посошко Владислав, 6 клас; Приходченко Валентин, 8 клас; Шальнєв Іван, 8 клас; Мішукова Олена, 9 клас; Смирнова Єлизавета, 9 клас; Наснікова Анастасія, 9 клас; Ритов Максим, 8 клас; Стрельцов Данііл, 8 клас; Бурлаков Денис, 8 клас.
ІІІ місце- Ілюшин Богдан, 8 клас; Лигін Артур, 6 клас;Донцов Марк , 9 клас;Чепеленко Герман, 6 клас;Бойцов Микита, 6 клас;Безсмертний Олександр, 6 клас;Скріпник Данило, 9 клас; Чумаченко Микола, 6 клас.
Всіх учасників конкурсу було нагороджено іменними сертифікатами.
Щиро вітаємо переможців!

/Files/images/0.1242.JPG/Files/images/0.1244.JPG/Files/images/0.1248.JPG

Участь гімназистів у міському правовому марафоні «Молодь і право»

/Files/images/10.05.1.JPG З метою залучення молоді міста до вивчення права, відзначення Міжнародного дня прав людини, вивчення Конституції України, популяризації правових знань, формування високої правової культури учнів, підвищення їх ерудиції та розвиток логічного мислення та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 р. № 681-р.
На базі ВП «Лисичанський педагогічний коледж» було проведено міський правовий марафон «Молодь і право». Конкурс складався з двох етапів:
І етап (заочний) – учасники надали власні правознавчі проекти;
ІІ етап (очний) - конкурс правових знань.
Гімназію представляли учениці 10 класу Собора Ганна, Савкова Влада, які отримали сертифікати за І етап та були нагороджені грамотою за зайняте І місце у ІІ етапі.
Гімназисток підготувала вчитель історії та правознавства Гєєнко Наталія Сергіївна.

Результати заочного IX Інтернет-туру конкурсу ім. І.І.Антипова

2017 - 2018 н.р.

І місце - Нестерова Олена, учениця 9 класу;

ІІІ місце – Пірлик Матвій, учень 9 класу;
ІІІ місце - Іванов Микола, учень 9 класу;
ІІІ місце - Мітрофанов Олексій, учень 7 класу.

Переможниця ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

2017/2018 н. р.

ІІІ місце - Щеглакова Дар’я , учениця 6 класу (вчитель Щеглакова Вікторія Вікторівна).

Переможниця VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2017/2018 н. р.

ІІ місце - Мішукова Олена, учениця 8 класу (вчитель Василега Поліна Валеріївна).

Переможці ІІ(міського) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2017-2018 н.р.

І місце – Курмишкіна Дар’я, учениця 6 класу (вчитель Бердута Оксана Леонідівна);
ІІ місце - Щеглакова Дар’я, учениця 6 класу (вчитель Щеглакова Вікторія Вікторівна);
ІІ місце - Фесенко Тетяна, учениця 8 класу (вчитель Василега Поліна Валеріївна).

Переможці ІІ(міського) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2017-2018 н.р.

І місце - Мішукова Олена, учениця 6 класу (вчитель Василега Поліна Валеріївна)

Переможціі в ІІІ (обласному) етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2016-2017 н.р.

І місце Ляшко Катерина, 11 кл. ( вчитель Стрельцова Ірина Василівна)
ІІІ місце Щеглакова Дар’я , 5 кл. ( вчитель Щеглакова Вікторія Вікторівна)

Переможниця в ІІІ (обласному) етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2016-2017 н.р.

ІІІ місце Клименко Анастасія, 10 кл. (вчитель П’ятих Тетяна Гаврилівна)

Переможці ІІ етапу XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості 2015-2016 н.р.

ХV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» проводився у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».
У номінації «Література» до розгляду приймалися учнівські творчі роботи на тему: «Гуртуймося, Братове – Українці! Лиш через терни шлях веде до зір». Переможцями стали
Гаврік Аліна, учениця 9 класу;
Довгопол Юлія, учениця 10 класу.

/Files/images/1202.png

Міжнародний природничий конкурс «Колосок – осінній 2015»

Сертифікат « Золотий Колосок »:

Паршикова А. – 8 клас;
Ольховик А. – 8 клас.

/Files/images/1235.png

28 учнів отримали сертифікат « Срібний Колосок » в номінаціях « Теплота і температура », « Тіло людини », « Хімія в картинках »

/Files/images/1236.png

Найактивнішим класом визнано 5-А клас.

/Files/images/1237.png

Кол-во просмотров: 241

Новости

Календарь

Предыдущая Июль 2019 Следующая
ПВСЧПСВ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031