ХХVI обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

2019-2020 н.р.

15-16 лютого в м. Рубіжне відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді. На конкурс було заявлено 81 наукову роботу учнів міст Сєвєродонецька, Лисичанська і Рубіжного, Старобільського, Попаснянського, Кремінського, Сватівського і Біловодського районів. Серед них – 16 робіт учнів гімназії.
Конкурс проходив у три етапи: рецензування, іспит із базової дисципліни та захист наукових робіт. 15 лютого відбулося перше хвилююче випробування – складання конкурсантами іспиту з базової дисципліни. Протягом 3-х годин учасники конкурсу виконували контрольну роботу, результати якої оцінювало кваліфіковане журі у складі науково-педагогічних працівників Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти і вчителів області.
16 лютого для учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України було найвідповідальнішим і хвилюючим – день публічного захисту наукових робіт і очікування результатів. 30 провідних викладачів, доцентів, професорів із Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Луганського державного медичного університету були залучені до конкурсу в якості рецензентів, експертів та членів журі на захисті робіт.
Учні захищали свої роботи у 31 секції 12-ти наукових відділень Малої академії наук.
По закінченню роботи секцій було оголошено переможців.
Цього року гімназисти одержали такі призові місця:
Гєєнко Іван -І місце;
Нєстєрова Олена - І місце;
Пірлік Матвій - І місце;
Морозов Олег – ІІ місце;
Попенко Іванна - ІІ місце;
Федоров Дмитро - ІІ місце;
Сорокін Вадим - ІІ місце;
Бабенко Софія - ІІІ місце;
Євдокименко Денис - ІІІ місце;
Музика Ілля - ІІІ місце;
Тамашевська Катерина - ІІІ місце;
Честних Діана - ІІІ місце.

/Files/images/МАН 17,01,20.png

Бажаємо нашим інтелектуалам яскравих вражень, терпіння та наполегливості у досягненні успіху!

ХХІV міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів міських філій Луганської обласної МАН України

2018-2019 н.р.

18 січня на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся ХХІV міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів міських філій Луганської обласної МАН України.
Конкурс-захист проходив у 21 секції 12 наукових відділень. У публічному захисті взяли участь 13 гімназистів, 9 учнів ліцею, 2 учня НВК «Гарант» та один учасник від ЗЗСО№18.
Цікаві теми, оригінальне подання матеріалу юними науковцями, вміння вести дискусію та захищати свою точку зору – все це спостерігали члени журі при захисті наукових робіт.

Найбільшу кількість балів і диплом І ступеня отримали учні гімназії:

Євдокименко Денис (10 клас);
Федоренко Руслан (9 клас);
Гєєнко Іван (10 клас);
Нєстєрова Олена (10 клас);
Пірлік Матвій (10 клас).

ІІ місце посіли гімназисти:

Іванов Микола (10 клас);
Тамашевська Катерина (10 клас);
Шевчук Ігор (11 клас);
Шабрацька Дар’я (11 клас);
Федоров Дмитро (10 клас).

ІІІ місце отримали гімназисти:

Попенко Іванна (9 клас);
Репніков Іван (9 клас);
Фіщук Ганна (8 клас).

/Files/images/56.JPG

ХХІІІ міський конкурс-захист науково-

дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2017-2018 н.р.

19.01.2018 року на базі Лисичанської багатопрофільної гімназії відбувся ХХІІІ міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Працювали такі наукові секції:
1. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ І БІОЛОГІЇ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ
2. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ТЕХНИЧНИХ НАУК
3. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ І СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
4. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ МОВОЗНАВСТВА
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
В конкурсі взяли участь учні Лисичанської багатопрофільної гімназії, Лисичанського багатопрофільного ліцею, КЗ «НВК «Гарант», КЗ ЗОШ №26, КЗ ЗОШ №8.
По закінченню роботи секцій було оголошено переможців.
Цього року усі 15 гімназистів одержали призові місця.
І місце Кафанов Леонід, 11кл.
І місце Дубовик Євген, 11 кл.
І місце Макушева Валерія, 11 кл.
ІІ місце Махрова Єлизавета, 11 кл.
ІІ місце Писана Ольга, 11 кл.
ІІ місце Задирака Віталія, 11 кл.
ІІ місце Орєшкова Евеліна, 10 кл.
ІІ місце Шепель Наталія, 10 кл.
ІІ місце Поджара Єлизавета, 10 кл.
ІІ місце Баранніков Максим, 10 кл.
ІІ місце Міщенко Каміла, 9кл.
ІІ місце Юрков Вячеслав, 9 кл.
ІІІ місце Гєєнко Іван, 9 кл.
ІІІ місце Бабенко Софія, 9 кл.
ІІІ місце Шевченко Ілля, 9 кл.

/Files/images/0217.JPG

Переможці ХХІІІ обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Луганської обласної МАН 2016-2017н.р.

/Files/images/01234.JPG

І місце - Яіцька Г., 11-Б клас;
І місце - Щеглаков І., 11-В клас;
І місце – Макушева В., 10-А клас;
ІІ місце - Фірсова Ю., 10-А клас;
ІІІ місце –Павлюк А., 11-В клас;
ІІІ місце – Задирака В., 10-В клас.

ХХІ міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2015-2016 н.р.

15.01.2016 року на базі Лисичанської багатопрофільної гімназії відбувся ХХІ міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Працювали чотири наукові секції:
1. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ І БІОЛОГІЇ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ
2. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ТЕХНИЧНИХ НАУК
3. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ І СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
4. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ МОВОЗНАВСТВА
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
В конкурсі взяли участь учні Лисичанської багатопрофільної гімназії, Лисичанського багатопрофільного ліцею, ЗОШ №26.
По закінченню роботи секцій було оголошено переможців.

/Files/images/1302.png

Цього року усі 14 гімназистів одержали призові місця.
І місце Щеглаков Іван, 10 кл.
І місце Кайда Єлизавета, 11 кл.
ІІІ місце Дубовик Євген, 9 кл.
І місце Нехороша Єлизавета, 10 кл.
І місце Квітанова Наталія, 11 кл.
ІІІ місце Бондарева Вікторія, 10 кл.
ІІІ місце Диздиревич Галина, 10 кл.
І місце Яїцька Генрієтта, 10 кл.
І місце Козловський Денис, 11 кл.
ІІ місце Довгопол Юлія, 10 кл.
ІІ місце Клименко Анастасія, 9 кл.
ІІІ місце Кузнєцова Вікторія, 10кл.
І місце Павлюк Акім, 10 кл.
ІІІ місце Сергієнкова Олена, 11 кл.
Кол-во просмотров: 482

Новости

Календарь

Предыдущая Сентябрь 2020 Следующая
ПВСЧПСВ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930