Пробне ЗНО-2020: дати реєстрації та тестування

Реєстрація для участі у пробномуЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
«Пробне ЗНО зукраїнської мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) –28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета», – відзначили в УЦОЯО.
Втім, результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури –27 березня, з інших предметів –3 квітня.
«Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця», – додали у центрі.

/Files/images/1019.jpeg

Що таке ЗНО в школі? Як до нього підготуватися?

Що таке ЗНО в школі?
Атестація проводиться у вигляді письмових тестів по ряду предметів – української мови, української історії, хімії, фізики, математики, географії, біології, іноземної мови. З усіх дисциплін українською мовою і математика є обов’язковими і можуть бути перевірені за загальним або поглибленого рівня.
Щоб пройти атестацію, учень повинен зареєструватися в Українському центрі оцінювання та надати йому певні документи. Після цього протягом 3 тижнів він отримає запрошення або реєстраційну картку, з якої слід прийти на іспити. Реєстрація здійснюється в лютому, а атестація проводиться в дві сесії – основну з початку травня до середини червня і додаткову з середини червня до перших чисел липня.
Кількість тестів, які може пройти школяр, не повинно перевищувати чотирьох, при цьому дозволяється вибирати тільки одну іноземну мову. Вибір дисциплін залежить, в першу чергу, від того, куди учень планує вступати після закінчення школи.
В якому класі здають ЗНО?
Відповідно до наказу Міністерства освіти, ЗНО проводиться в 11-му класі. До іспитів допускаються всі випускники школи, які освоїли програму і завершують навчальний рік з задовільними оцінками.
Крім основного тестування, школярам надається можливість пройти пробне (платне) ЗНО, яке проводиться в квітні. Його мета – можливість ознайомитися з процедурою зовнішнього тестування, що проводиться в кінці навчального року.
Як проходить ЗНО?
ЗНО проходить за межами школи, місце тестування вказується в запрошенні, отриманому після реєстрації в Центрі оцінювання. Для проходження атестації при собі потрібно мати паспорт та безпосередньо саме запрошення. Кожному учневі видається пакет з екзаменаційними завданнями, які необхідно вирішити самостійно, без списування і «шпаргалок».
По кожній дисципліні передбачені свої максимальні і порогові бали. Під останніми розуміють оцінки, які може отримати мінімально підготовлений учень. Якщо школяр не подолав порогове значення, то він не зможе використовувати результати своїх тестів при вступі до ВНЗ.
Всі випускники, результати яких не нижче порогових, отримують оцінки за шкалою від 100 до 200 балів. Оцінювання проводиться не вчителями, а незалежними експертами, що дозволяє встановити об’єктивний рівень знань школяра.
Що буде, якщо не здати ЗНО?
Якщо випускник не здав хоча б один предмет, він не зможе вступити до вищого навчального закладу. В такому випадку у нього є два варіанти – подати документи до коледжу на базі 9-го класу або перездати іспити на наступний рік. Якщо він зважиться на перездачу, то весь час до нових іспитів варто присвятити підготовці та отриманню нових знань по нездана предмету.
Для цього можна скористатися послугами репетиторів або пройти підготовчі курси при обраному ВНЗ. У будь-якому випадку, підготовка буде платною, тому при фінансові ускладнення можна спробувати займатися самостійно.

Кол-во просмотров: 626

Новости

Календарь

Предыдущая Октябрь 2020 Следующая
ПВСЧПСВ
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031