• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Інформація щодо організації дистанційного навчання в гімназії
/Files/images/12мудл.jpg Адміністрація Лисичанської багатопрофільної гімназії повідомляє, що з 2017 року гімназія використовує для навчання платформу MOODLE, що розміщена на сайті wym-1619689849184. Платформа надана для користування ЛНУ ім. Тараса Шевченка. Усі учні гімназії та їх батьки (100%) мають доступ до даного навчального контенту. Платформа розроблена таким чином, що кожен учень та вчитель гімназії має власну сторінку (курс) з певного предмета, де розміщується навчальний матеріал. Це лекції, презентації, самостійні, індивідуальні, контрольні роботи тощо.
Залежно від формату завдання платформа може автоматично виставляти оцінку учневі за виконання певної роботи або її оцінює вчитель, додаючи певні коментарі в разі потреби. Оцінки бачить лише учень, його батьки та вчитель-предметник. Таким способом забезпечується поточне та тематичне оцінювання.
На сторінках з кожного предмета вчитель оприлюднює графік дистанційних тематичних контрольних робіт та формат їх проведення, зазначаючи терміни виконання. На платформі учень має можливість у чаті індивідуально поспілкуватися з учителем, у разі необхідності домовитися про перескладання заліку або контрольної роботи. Крім того, батьки учня на платформі MOODLE можуть зв’язатися з куратором (класним керівником) у чаті та вирішити будь-яке питання. Аби не допускати перевантаження учнів, дистанційне навчання проводиться за розкладом.
Адміністрація гімназії має права спів адміністраторів платформи, тому є доступ до всіх курсів на платформі. Таким чином відбувається моніторинг роботи вчителів та контроль за організацією дистанційного навчання всього закладу освіти.
/Files/images/testova/Всеосвыта.png Крім платформи MOODLE вчителі-предметники гімназії використовують для організації дистанційного навчання наступне: BigBlueButton, Facebook, Viber,Telegram, Padlet, Classtime, Kahoot, Learningapps, H5P, YouTube, email, Powtoon,Skype, Prezi, Lingust, Zoom, WordWall, Всеосвіта, На урок, osvita.ua, tegt online.

/Files/images/testova/Вайбер.jpg/Files/images/testova/зум.jpg/Files/images/testova/Телеграм.jpg

Для педагогічного колективу у Viber створено групу, у якій відбуваються онлайн - методичні заходи, наради, повідомляється термінова інформація або будь-яке повідомлення, що стосується професійної діяльності.
Кол-во просмотров: 153

Новости

Календарь

Предыдущая Июль 2021 Следующая
ПВСЧПСВ
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031