Будь ласка, зверніть увагу, що в 2017-2018 навчальному році конкурси з іноземних мов та українознавства відбудуться:

25 жовтня 2017 року

VII Всеукраїнський конкурс з французької мови «Галлус»
25 жовтня 2017 року

VIII Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»
15 лютого 2018 року

IX Всеукраїнський конкурс з українознавства«Патріот»

Цього навчального року конкурси

зіноземних мов та українознавства відбудуться:

20 жовтня 2016 року

VI Всеукраїнський конкурс з французької мови «Галлус»

20 жовтня 2016 року

VI Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»

24 листопада 2016 року

VII Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

21 лютого 2017 року

VIII Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»

Центр творчих ініціатив «CLEVER» розпочинає новий цикл учнівських конкурсів! «Галлус», «Гринвіч», «Патріот» та інш. чекають на учасників!

Готуємося до конкурсів у 2015-2016 навчальному році

VІI Всеукраїнський конкурс з українознавства

"Патріот"

20 січня 2016 р.

VI Всеукраїнський конкурс з англійської мови

"Гринвіч"

25 листопада 2015 р.

V Всеукраїнський конкурс з французької мови

"Галлус"

20 жовтня 2015 р.

Центр творчих ініціатив «CLEVER» розпочинає новий цикл учнівських конкурсів! «Галлус», «Гринвіч», «Орлятко», «Патріот» та інш. чекають на учасників!

Готуємося до конкурсів

у новому навчальному році!


ІV Всеукраїнський конкурс з німецької мови

"Орлятко".

19 листопада 2014 року





ІV Всеукраїнський конкурс з французької мови

"Галлус".

19 листопада 2014 року





V Всеукраїнський конкурс з англійської мови

"Гринвіч".

20 листопада 2014 року







VІ Всеукраїнський конкурс з українознавства

"Патріот".

12 лютого 2015 року


Результаты игры-конкурса "Русский медвежонок - языкознание для всех"

2013-03-19

Результаты игры-конкурса "Русский медвежонок - языкознание для всех" по Лисичанской многопрофильной гимназии:
5 классы:
І место - Мыцыков Никита;
ІІ место - Лукьяненко Виталий;
ІІІ место - Баранников Максим;

6 классы:
І место - Поликарпов Богдан;
ІІ место - Федорова Алена;
ІІІ место - Богатыреав Алена, Корнелюк Ирина;

7 классы:
І место - Щеглаков Иван /ІІІ место в области, 38 место по Украине/;
ІІ место - Довгопол Юлия;
ІІІ место - Галюк Борис;

8 классы:
І место - Антонов Валерий /І - ІІ место в области, 12-18 место по Украине/;
ІІ место - Квитанова Наталья;
ІІІ место - Лебединская Ангелина;

9 классы:
І место - Петренко Алина;
ІІ место - Залещенко Татьяна;
ІІІ место - Решетникова София.

Конкурс по французскому языку "Галлус"

Конкурс по английскому языку "Гринвич"

Конкурс по украинскому языку "Патриот"

Українознавча гра "Соняшник"

Конкурс Intel "З комп’ютером назустріч майбутньому"

Международный конкурс по информатике и компьютерной граммотности "Бобр"

Международный математический конкурс "Кенгуру"

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс "Колосок"

Кол-во просмотров: 110

Новости

Календарь

Предыдущая Декабрь 2017 Следующая
ПВСЧПСВ
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031