З метою узагальнити практичний досвід діяльності Лисичанської багатопрофільної гімназії як «Школи успіху» та надати науково – методичні рекомендації щодо запровадження відповідних технологій у масову практику нам було запропоновано взяти участь в експериментальному дослідженні регіонального рівня «Управлінські та педагогічні технології забезпечення особистісного успіху в освітньому просторі Лисичанської багатопрофільної гімназії як «Школи успіху», яким керує Сорочан Т.М., доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України.

Бєлуха Світлана Василівна – людина амбітна, але тільки тоді, коли це стосується створеного нею навчального закладу – гімназії. Для директора, як і для всього колективу, дуже важливим є визнання результатів діяльності не тільки на внутрішньому рівні, а й зовні. Тому протягом десяти років Лисичанська гімназія – учасник міжнародних педагогічних виставок «Сучасні заклади освіти», «Інноватика в сучасній освіті». Була нагороджена дипломами за активне впровадження інноваційних освітніх технологій (2012р., 2013 р.), за активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти (2011р.), за активну участь в освітній інноваційній діяльності (2010р.), за вагомий внесок у розвиток національної освіти (2013 р.). У 2013 році гімназія отримала Диплом лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Інноваційний розвиток шкіл майбутнього - стратегічний поступ української освіти».

Директор гімназії Бєлуха С.В. була нагороджена « Почесним дипломом» за вагомий творчий внесок у розвиток освітніх інновацій (2010р.), « Почесним дипломом» за плідну науково – педагогічну діяльність з інноваційної модернізації освіти (2012р.). У 2008 році директор гімназії стала учасником презентації третього етапу проекту «Педагоги – новатори в Україні», де був представлений досвід інноваційної та новаторської діяльності особисто директора й усього колективу.

Кожного року 1 вересня для дітей, батьків і вчителів лунає дзвоник, яким директор Бєлуха С.В. запрошує всіх присутніх у «Будинок творчості для вчителів, будинок радості для дітей, будинок спокою для батьків» - гімназію.

/Files/photogallery/994/IMG_4110.jpg

Колектив Лисичанської багатопрофільної гімназії ніколи не зупиняється в творчому пошуку, бо завжди намагається передбачити, що буде потрібно сьогоднішньому учню в майбутньому, тому педагоги завжди готові впроваджувати в роботу інновації, йдучи в ногу з часом, а інколи навіть випереджаючи його.

/Files/photogallery/994/P1010610.JPG

Педагоги гімназії вірять у те, що навчають та виховують майбутнє вільної, незалежної країни, що наші випускники стануть конкурентоспроможними спеціалістами високорозвиненої європейської держави – України.

Предыдущая Август 2017 Следующая