• Методична робота

Метою методичної роботи в гімназії є зростання рівня педагогічної майстерності як кожного вчителя, так і педагогічного колективу в цілому.
Завданнями методичної служби гімназії є підвищення рівня педагогічної компетентності педагогів; надання дійової допомоги вчителям, класним керівникам у розвитку їх майстерності як комплексу професійних якостей для створення оптимальних умов всебічного розвитку учнів у сучасній школі. Курирує цю сферу діяльності заступник директора з методичної роботи В.І. Сидоренко.

/Files/images/metod1.png

/Files/images/metod2.png

/Files/images/metod6.png

/Files/images/metod3.png

/Files/images/metod4.png

Однією з найефективніших форм роботи є методичні об’єднання. Вони допомагають педагогам у підвищенні педагогічної майстерності шляхом удосконалення кваліфікації, вивчення педагогічного досвіду та впровадження інноваційних технологій з предмету. Кожен вчитель гімназії вирішує конкретну педагогічну проблему, аналізуючи систему своєї діяльності. Моніторинг діяльності методичних об’єднань визначається відповідними показниками та критеріями, шляхом вивчення ефективності методичної роботи. Здійснюється аналіз змісту та форм роботи, планів методичних об’єднань, проводяться співбесіди з учителями, відвідування уроків та позакласних заходів, вивчення психологічного клімату педагогічного колективу, аналіз шкільної документації. За результатами аналізу діяльності видаються накази, планується корегування методичної роботи.
Вищою формою колективної методичної роботи вчителів є педагогічна рада, яка є творчою лабораторією, що досліджує і націлює педколектив на піднесення якості й ефективності навчально-виховного процесу, стимулює розвиток творчого потенціалу кожного вчителя, зростання його професійної майстерності, сприяє демократизації управління. У гімназії стало традицією під час підготовки до педради створювати творчі групи та використовувати нетрадиційні форми проведення тематичних педрад: семінар-практикум, круглий стіл, педрада-роздум та інші.
Методична робота в гімназії базується на досягненнях сучасної педагогічної науки та практики, спрямована на формування професійної компетентності кожного вчителя та сприяє підвищенню рівня ефективності та результативності навчально-виховного процесу.

Предыдущая Июль 2017 Следующая