Cвято шанування обдарованих дітей та педагогів

2017-06-05

1 червня в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшло свято шанування обдарованих дітей та педагогів, що працюють з ними.
В залі зібрались лисичанські школярі, які в 2016 — 2017 навчальному році стали переможцями та призерами обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад, обласного та всеукраїнського етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, а також педагоги, які працюють з обдарованою молоддю.
У заході взяли участь народний депутат України Сергій Дунаєв, міський голова Сергій Шилін та його заступники Ігор Ганьшин і Андрій Якимчук, секретар міської ради Едуард Щеглаков, начальники відділів освіти та культури Лисичанської міської ради Тетяна Худоба і Людмила Ткаченко, завідувач методичним центром Євгенія Карпова, які привітали школярів та їх вчителів з перемогами та зі святом Міжнародного дня захисту дітей
Гімназисти — переможці Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої Академії наук України, а також їх талановиті педагоги — всі отримали Грамоти та заохочувальні грошові премії від Лисичанської міської ради.

Кулєшова Тетяна Анатоліївна - підготовка переможців III етапу Всеукраїнських олімпіад, II- III етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ:

Кафанов Леонід Олександрович -10 клас , історія - ІІІ м.
Щеглаков Іван Едуардович - 11 клас, історія - ІІІ м. (олімпіада); правознавство - І м. (МАНУ - обласний)- ІІІ м. (МАНУ –Всеукраїнський етап)).

Коцаренко Олена Володимирівна - підготовка переможців III етапу Всеукраїнських олімпіад, II- III етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ:

Павлюк Аким Володимирович -11 клас, математика - ІІІ м., математика - ІІІ м. (МАНУ -обласний), дипломант - Всеукраїнський
Нєстєрова Олена Михайлівна - 8 клас, математика - ІІ м.

Денисюк Тетяна Вікторівна - підготовка переможців III етапу Всеукраїнських олімпіад, II- III етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ:

Шевчук Ігор Ігорович - 9 клас , географія - ІІІ м.
Фірсова Юлія Вікторівна - 10 клас, географія - ІІІ м. (олімпіади); географія ІІ м. (МАНУ – обласний)

Єрьоміна Олена Володимирівна - підготовка переможців III етапу Всеукраїнських олімпіад:

Голубцова Наталія Сергіївна - 11 клас, англійська мова - ІІ м.
Сокольська Ксенія Віталіївна -11 клас, англійська мова - ІІI м.
Кузнецова Євгенія Олександрівна -підготовка переможців III етапу Всеукраїнських олімпіад:
Діденко Артем Богданович - 9 клас, французька мова - ІІ м.

Нестеренко Ірина Вікторівна - підготовка переможців III етапу Всеукраїнських олімпіад, II- III етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ:

Яіцька Генрієтта Геннадіївна - 11 клас, французька мова - ІІ м. – обласна, ІІІ м. - Всеукраїнська олімпіада, І м. (МАНУ – обласний), ІІІ м. – ( МАНУ – Всеукраїнський) Секція «Фрвнцузька мова»

Рохман Олена Анатоліївна - підготовка переможців III етапу Всеукраїнських олімпіад, II- III етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ:

Шевченко Ілля Володимирович -10 клас, хімія - ІІI м.
Нехороша Єлизавета Олегівна -11 клас, хімія - ІІI м.
Задирака Віталія -10 клас, біологія - ІІI (МАНУ - обласний), дипломант - Всеукраїнський МАНУ.

Дем’яненко Олена Анатоліївна - підготовка переможців III етапу Всеукраїнських олімпіад:

Пірлік Матвій Анатолійович - 8 клас, фізика - І м,
Павлюк Аким Володимирович - 11 клас, фізика - ІІI м.

Фаорова Олена Юріївна - підготовка переможців II- III етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ:

Макушева Валерія Денисівна -10 клас, мовознавство - I м. (МАНУ - обласний), дипломант – Всеукраїнський

П’ятих Тетяна Гаврилівна - підготовка переможців обласного етапу мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка:

Клименко Анастасія Анатоліївна - 10 клас, ІІI м.

Щеглакова Вікторія Вікторівна - підготовка переможців обласного етапу конкурсу імені П. Яцика:

Щеглакова Дар’я Едуардівна - 5 клас , ІІI м.

Стрєльцова Ірина Василіївна - підготовка переможців обласного етапу конкурсу імені П. Яцика:

Ляшко Катерина Михайлівна - 11 клас, I м.

Предыдущая Август 2017 Следующая