• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новини
  • Переведення учнів до наступних класів

Переведення учнів до наступних класів

2017-06-15

Наказ

От 06.06.2017 г. № 6

Про переведення в наступний клас

У зв'язку з успішним закінченням 2016-2017 навчального року та проходженням літньої трудової практики перевести в наступні класи гімназистів:

Переведені в 6-а клас

1 Архипенко Микита
2 Бурачок Олег
3 Борсук Максим
4 Білоусов Матвій
5 Гаврилова Даніїл
6 Герасименюк Ілля
7 Горбоконь Владислав
8 Галімов Сергій
9 Данько Дмитро
10 Ішмуратов Родіон
11 Колесніченко Ілля
12 Козодой Кирил
13 Кобзар Ростислав
14 Ковальчук Дмитро
15 Кірюшин Даніїл
16 Калашніков Іван
17 Махров Олександр
18 Мамедов Даніїл
19 Мацюця Давид
20 Маслов Назар
21 Мельник Матвій
22 Макайда Олександр
23 Мудрак Микита
24 Мерчі Броніслав
25 Нужний Дмитро
26 Рісухін Богдан
27 Сичов Владислав
28 Сімонов Олександр
29 Сивоконь Всеволод
30 Соколов Максим
31 Трофименко Артем
32 Фірсов Владислав
33 Хохлов Олега
34 Шацков Ростислав
35 Юров Олександр

Переведені в 6-б клас

1 Баленко Діана
2 Баранєй Олександра
3 Бєляєва Єлизавета
4 Біловол Катерина
5 Блажко Ангеліна
6 Бойченко Дар’я
7 Віннік Ірина
8 Говтян Валерія
9 Головченко Євгенія
10 Дронова Марія
11 Жилко Орина
12 Золенко Марина
13 Ковальова Софія
14 Козинська Владислава
15 Костюкевич Анна
16 Кравчук Дар’я
17 Кунченко Анастасія
18 Курмишкіна Дар’я
19 Мартинюк Катерина
20 Михайличенко Аліна
21 Пахомова Владислава
22 Пекарська Анна
23 Пилипенко Софія
24 Півоварова Катерина
25 Попова Орина
26 Трунова Юлія
27 Труфанова Катерина
28 Харченко Марія
29 Черткова Анастасія
30 Шевченко Діана
31 Штиль Поліна
32 Щеглакова Дар’я

Переведені в 7-а клас

1 Блінов Микита
2 Бондаренко Віталій
3 Бурлаков Денис
4 Гранковський Владислав
5 Григоров Дмитро
6 Дашевський Валерій
7 Задорожній Єгор
8 Ілюшин Богдан
9 Капіца Святослав
10 Кіштанов Кирило
11 Козинський Назар
12 Колесников Станіслав
13 Коцарь Назар
14 Красноперов Владислав
15 Крохмаль Богдан
16 Лесной Дмитро
17 Лиманський Ярослав
18 Матухно Данило
19 Мітрофанов Олексій
20 Нінімягін Давид
21 Петренко Володимир
22 Пікалов Дмитро
23 Плужко Богдан
24 Портянов Єгор
25 Приходченко Валентин
26 Ритов Максим
27 Синявський Станіслав
28 Сисоєв Михайло
29 Сотников Богдан
30 Стрельцов Данііл
31 Теплих Давид
32 Чепелєв Владислав
33 Чумак Єгор
34 Шальнєв Іван
35 Шуйма Микита

Переведені в 7-б клас

1 Бєляєва Анастасія
2 Блищевенко Вікторія
3 Бондарева Марія
4 Войтенко Еліна
5 Вострикова Ірина
6 Горфиняк Єлизавета
7 Гулакова Валерія
8 Євтушенко Єлизавета
9 Єрьоміна Мирослава
10 Зав’ялова Софія
11 Загорулько Марія
12 Заика Софія
13 Зарайська Катерина
14 Іванова Анастасія
15 Кашина Анастасія
16 Когут Алевтина
17 Маслянікова Ніколь
18 Мостіпанова Єлизавета
19 Новікова Влада
20 Кордубайло Катерина
21 Очиченко Катерина
22 Пастушкова Єлизавета
23 Савєнкова Катерина
24 Савіна Дарія
25 Садовська Ксенія
26 Сисоєва Орина
27 Смірнова Анастасія
28 Тимчак Лоліта
29 Фіщук Ганна
30 Черкашина Софія
31 Честних Діана
32 Чуйкіна Дар’я
33 Шестакова Анастасія
34 Ющенкова Софія

Переведені в 8-а клас

1 Азаров Андрій
2 Артюшенко Владислав
3 Басай Богдан
4 Бердута Андрій
5 Бондаренко Антон
6 Гончаров Валентин
7 Григоренко Дмитро
8 Донцов Марко
9 Житковський Ілля
10 Заболотний Ігор
11 Зайцев Євген
12 Ковальов Дмитро
13 Крикуха Максим
14 Кучук Ілля
15 Кушніренко Тимофій
16 Лабунець Данило
17 Лавко Владислав
18 Морозов Олег
19 Москаленко Ярослав
20 Музика Ілля
21 Недопекін Олег
22 Павловський Даніїл
23 Перетятько Ілля
24 Пшебіцин Олександр
25 Резніков Данило
26 Репніков Іван
27 Скрипник Данило
28 Скурятин Олександр
29 Сорокін Вадим
30 Титаренко Єгор
31 Теплих Даніїл
32 Фатьянов Даніїл
33 Шацков Артур
34 Шульга Артем

Переведені в 8-б клас

1 Ахрамкова Поліна
2 Войцеховська Ганна
3 Горбенко Аліна
4 Гура Дар’я
5 Колосова Софія
6 Конєва Дар’я
7 Косєнкова Тетяна
8 Кравченко Владислава
9 Кравченко Ганна
10 Кущева Ельвіра
11 Левицька Ксенія
12 Лопата Тетяна
13 Ляшенко Тетяна
14 Матушкіна Олександра
15 Мішукова Олена
16 Моргулець Дана
17 Наснікова Анастасія
18 Перепелиця Дар’я
19 Писана Ганна
20 Попенко Іоанна
21 Приходько Софія
22 Приходько Тетяна
23 Сергєєва Олена
24 Сергєєнкова Ольга
25 Силантьєва Вікторія
26 Смирнова Єлизавета
27 Снітко Катерина
28 Старченко Софія
29 Фесенко Тетяна
30 Чабанна Аліна
31 Чабанян Діана
32 Челак Дар’я
33 Черних Уляна
34 Шварьова Анастасія
35 Шелудченко Єлизавета

Переведені в 9-а клас

1 Арусханян Левон
2 Бєлік Данило
3 Варфоломєєв Дмитро
4 Гавриков Сергій
5 Гєєнко Іван
6 Давидов Данило
7 Деркач Дмитро
8 Євдокіменко Денис
9 Єргард Вячеслав
10 Іванов Ярослав
11 Кошеленко Микола
12 Кошик Никита
13 Мірошниченко Дмитро
14 Міщенко Федір
15 Москвичев Єгор
16 Наконечний Богдан
17 Никоненко Максим
18 Ніколаїв Данило
19 Носов Єгор
20 Пірлик Матвій
21 Плахотніченко Микита
22 Плотніков Прохор
23 Підопригора Іван
24 Почеп Богдан
25 Синиця Данило
26 Сокирко Данило
27 Стасюк Євген
28 Теплих Кирило
29 Ткаченко Ярослав
30 Федоров Дмитро
31 Федоров Кирило
32 Холоденко Кирило
33 Черненко Олександр
34 Шаталов Ростислав
35 Шемякін Олександр
36 Юрков В'ячеслав

Переведені в 9-б клас

1 Бабенко Софія
2 Горбань Діана
3 Горошко Владислава
4 Дрижак Наталія
5 Залещенко Інна
6 Каргальска Аліна
7 Коновалова Амалія
8 Ломакіна Луїза
9 Лошкарева Дар'я
10 Максимова Вероніка
11 Міщенко Каміла
12 Нестерова Олена
13 Несходовська Анастасія
14 Новодран Валерія
15 Оліфіренко Діана
16 Піддубна Олена
17 Пригорнева Христина
18 Рассоха Дар'я
19 Снопенко Єлизавета
20 Сорокіна Марія
21 Тамашевская Катерина
22 Терновци Анастасія
23 Тєнькова Єлизавета
24 Фурманець Дар'я
25 Циганок Катерина
26 Юрова Софія
27 Ярова Валерія
Переведені в 11-а клас
1 Атакішиєв Раміль
2 Ахрамкова Олена
3 Балабаш Руслана
4 Берючов Віталій
5 Бончужний Ярослав
6 Височина Вікторія
7 Григоренко Данііл
8 Долішний Владислав
9 Дубіна Мирослава
10 Замелюхіна Ангеліна
11 Ігнатов Михайло
12 Кабакова Дар'я
13 Кошик Данило
14 Макушева Валерія
15 Орєхов Данило
16 Писана Ольга
17 Решетніков Михайло
18 Селиванов Марк
19 Сєрова Анастасія
20 Собода Андрій
21 Фірсова Юлія
22 Юрченко Станіслав

Переведені в 11-б клас

1 Богатирьова Альона
2 Гаврик Аліна
3 Дубовик Євген
4 Капітула Малєна
5 Кафанов Леонід
6 Клименко Анастасія
7 Клишевич Аліна
8 Корнілюк Ірина
9 Лєванов Артем
10 Ляшко Лолита
11 Манько Владислава
12 Мартинюк Даніела
13 Махрова Єлизавета
14 Михайліченко Олександр
15 Полікарпов Богдан
16 Приходько Віталій
17 Пронька Марія
18 Соболєва Катерина
19 Теплих Катерина
20 Щербаков Ілля
21 Яновська Аліса
22 Яценко Діана

Переведені в 11-в клас

1 Бенчак Лілія
2 Задирака Віталія
3 Макеєва Аліна
4 Манжула Аліна
5 Мозгова Ганна
6 Овчаренко Карина
7 Пінчук Ілля
8 Полстянка Катерина
9 Рохман Сергій
10 Тоцький Антон
11 Федорова Альона
12 Фесенко Тетяна
13 Фурсова Марина
14 Шашков Марк
15 Шевченко Ілля
16 Шелест Катерина
17 Шептала Роман
18 Ямпольський Олександр
Кол-во просмотров: 0