Вчитель Лисичанської багатопрофільної гімназії Василега Поліна Валеріївна представила Луганську область на VІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей, який відбувся в м. Біла Церква

2017-10-11

/Files/photogallery/1900/IMG_20171005_090924.jpg 5-6 жовтня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» м. Біла Церква відбувся VІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок».
240 учителів, науковців, управлінців, представників вищої школи й методичних служб усіх рівнів із 20 областей України та м. Києва приїхали, щоб популяризувати ідеї особистісно зорієнтованого й компетентнісно­го навчання, проаналізувати стан упровадження його у практику роботи загальноосвітньої школи, налагодити співпрацю ініціативних, творчих педагогічних працівників, які готові долучитися до апробації технології ОЗОН у своїй практиці.
Наше місто на фестивалі представила вчитель гімназії української мови та літератури Василега Поліна Валеріївна, яка провела майстер-клас «Електронні освітні ресурси, направлені на стимулювання та мотивацію навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках української мови та літератури».

/Files/photogallery/1900/PA058632.jpg/Files/photogallery/1900/PA058660.jpg