• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новини
  • 22 березня - Всесвітній день води і водних ресурсів

22 березня - Всесвітній день води і водних ресурсів

2018-03-22

/Files/images/22.3.jpg День водних ресурсів бере свій початок з Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що мала місце в 1992 р. у Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН у 1992 році (резолюція 47/193 від 22 грудня 1992 року) прийняла офіційне рішення про проведення Всесвітнього дня водних ресурсів, який нагадує всім жителям планети про значення і важливість води і продовження життя на Землі. З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день води. У цей день організація із захисту навколишнього середовища звертається до всіх держав, які існують на планеті, із закликом приділяти більше уваги захисту водних ресурсів планети і проводити конкретні дії на національному рівні.
Щорічно, 22 березня ООН призначає конкретний підрозділ власної організації, який контролює дотримання правил проведення Всесвітнього дня води. Щорічно в цей день піднімається нова проблема, пов'язана із забрудненням водних ресурсів на планеті та звучить заклик до її вирішення.
Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води «Стічні води», а компанія під гаслом «Навіщо витрачати воду?» присвячена скороченню обсягів і повторного використання стічних вод.
Необхідно дуже раціонально управляти водними ресурсами на кожному етапі водного циклу: від забору річкової води, її підготовки до питної, подачі споживачам, дбайливого використання, очистки стічних вод та їх повернення в навколишнє середовище придатними для нового забору та початку нового циклу.
Кол-во просмотров: 95