Перші установчі збори Національної дитячої ради

2018-04-03

29 березня 2018 року у Києві відбулася історична подія – перші установчі збори Національної дитячої ради (National Children’s Council of Ukraine) при Уповноваженому Президента України з прав дитини Миколі Кулебі. До складу ради увійшли лідери учнівського самоврядування та випускники інтернатних закладів з усіх регіонів України. Від Луганщини членом ради став Іванов Ярослав, учень 9-го класу Лисичанської багатопрофільної гімназії. Спікерами заходу були Микола Кулеба, Уповноважений Президента України з прав дитини; Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України; Ангеліна Касьянова, представник України в Європейській дитячій раді; Марія Карчевич, Міністерство молоді та спорту; Андрій Колобов, голова Національної молодіжної ради; Олександр Ярмак – український реп-виконавець.
На збори був запрошений міжнародний спікер Нік Вуйчич, людина надзвичайної харизми, яка надихає навіть мовчки. Він звернувся до дітей зі словами: «Ви - ключ будування на цінностях і на любові. Біжіть, досягайте своїх цілей, любіть себе, інших і гарно ведіть, робіть добро!»
Що ж таке Національна дитяча рада?
Дорадчий орган Уповноваженого Президента України з прав дитини, який забезпечує участь дітей у процесі прийняття рішень на рівні держави; впливає на ефективне впровадження реформ, які стосуються дітей; сприяє розвитку громад, дружніх до дитини, реагує на обмеження прав дітей та найгостріші проблеми, від яких вони страждають.
Чому це важливо для дітей?
Тепер в учнівської молоді є можливість впливати на процес прийняття рішень та законів в Україні, які стосуються безпосередньо прав дітей! Як без думки дітей можна створити дійсно нову, прогресивну та ефективну школу? Тепер дитячий голос стане гучним та впливовим на державному рівні.
Трошки про день та емоції:
Зустріч з відомим мотиватором Ніком Вуйчичем, з Миколою Кулебою, Лілією Гриневич. Знайомство з новими та дуже цікавими людьми, однодумцями. Кожного привела сюди своя дорога, але тепер 25 дітей у складі Національної дитячої ради підуть єдиним шляхом до розбудови нашої прекрасної держави. Далі буде… Це лише початок…

/Files/images/1923.jpg/Files/images/1924.jpg/Files/images/1927.jpg /Files/images/1926.jpg/Files/images/1925.jpg/Files/images/1929.jpg