• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новини
  • Переможці І Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики

Переможці І Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики

2018-05-04

З 8 по 30 квітня Освітній проект «На Урок» проводив І Всеукраїнські інтернет-олімпіади «На Урок».
Завдання були адаптовані до шкільної програми, але інтернет-олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учень зміг проявити себе.
На чолі з вчителем математики Сидоренко В.І. гімназисти 6-А, 6-Б, 8-А класів взяли активну участь у І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з математики, та були нагороджені Свідоцтвом, Дипломом І ступеня, Дипломом ІІ ступеня, Дипломом ІІІ ступеня та Сертифікатом про участь.
Свідоцтво про підготовку 26 переможців І Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики отримала вчитель гімназії Сидоренко Валентина Іванівна.
Диплом І ступеня всеукраїнського рівня одержали хлопці 6-А класу:
- Ковальчук Дмитро;
- Фірсов Владислав;
- Рісухін Богдан.
Диплом І ступеня всеукраїнського рівня одержали дівчата 6-Б класу:
- Михайличенко Аліна;
- Курмишкіна Дар’я;
- Пилипенко Софія;
- Блажко Ангеліна.
Диплом І ступеня всеукраїнського рівня одержали хлопці 8-А класу:
- Денисенко Ростислав;
- Павловський Данило;
- Басай Богдан;
- Кучук Ілля;
- Фатьянов Данило;
- Бондаренко Антон;
- Морозов Олег;
- Лабунець Данило.
Диплом ІІ ступеня всеукраїнського рівня одержали хлопці 6-А класу:
- Колесніченко Ілля;
- Трофименко Артем.
Диплом ІІ ступеня всеукраїнського рівня одержали дівчата 6-Б класу:
- Ковальова Софія;
- Головченко Євгенія.
Диплом ІІ ступеня всеукраїнського рівня одержали хлопці 8-А класу:
- Репніков Іван;
- Скурятін Олександр;
Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня одержав учень 6-А класу:
- Мацюця Давид
Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня одержали дівчата 6-Б класу:
- Пахомова Владислава;
- Штиль Поліна;
- Пекарська Анна.
Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня одержав учень 8-А класу:
- Кушніренко Тимофій.
Сертифікати про участь отримали хлопці 6-А класу:
- Кочін Артем;
- Бєлоусов Матвій;
- Мерчі Бронислав;
- Кірюшин Данило;
- Бурачок Олег;
- Шацков Ростислав;
- Козодой Кирило;
- Мельник Даниил.
Сертифікати про участь отримали хлопці 8-А класу:
- Музика Ілля;
- Крикуха Максим;
- Недопьокін Олег;
- Ковальов Дмитро;
- Шацков Артур;
- Азаров Андрій;
- Заболотній Ігор;
- Бердута Андрій;
- Гончаров Валентин;
- Сорокін Вадим;
- Зайцев Євген;
- Перетятько Ілля;
- Шульга Артем;
- Донцов Марк;
- Кузнецов Микита.
Вітаємо наших розумників!
Кол-во просмотров: 58

Новости

Календарь

Предыдущая Май 2018 Следующая
ПВСЧПСВ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031