• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новини
  • Переведення учнів до наступних класів

Переведення учнів до наступних класів

2018-06-12

У зв'язку з успішним закінченням 2017-2018 навчального року та проходженням літньої трудової практики на підставі рішення педагогічної ради від 12.06.2018 року, наказу №8, перевести в наступні класи гімназистів:
Переведені в 6-а клас

1 Астреінов Владислав

2 Безсмертний Олександр

3 Бодін Кирило

4 Бойцов Микита

5 Бондаренко Артем

6 Горшков Артем

7 Григоренко Антон

8 Духновський Марко

9 Єгоров Єгор

10 Зеленський Іван

11 Зінченко Данило

12 Зубков Максим

13 Лигін Артур

14 Мурашев Кирило

15 Нікульніков Максим

16 Петериков Ілля

17 Пономарьов Святослав

18 Посошко Владислав

19 Рибінський Олександр

20 Рубан Владислав

21 Самарьов Єгор

22 Семікін Данило

23 Сметанкін Роман

24 Сукманов Михайло

25 Сухін Денис

26 Федоренко Артем

27 Фесенко Марк

28 Худолій Олександр

29 Чепеленко Герман

30 Чехута Ілля

31 Чумаченко Микола

32 Шалімов Святослав

33 Шевченко Назарій

34 Ширяєв Ілля

35 Яценко Даніїл

Переведені в 6-б клас

1 Алманова Амалія

2 Білоконь Аріна

3 Бокій Емілія

4 Вітік Альона

5 Гнєушева Лілія

6 Гуцкало Анастасія

7 Дерев'янко Мирослава

8 Дронова Ксенія

9 Єрмолаєва Дар'я

10 Жданович Милана

11 Зенькова Владислава

12 Зенькова Діана

13 Золотарьова Валерія

14 Заікіна Вікторія

15 Івоніна Євгенія

16 Карпенко Олександра

17 Ковальчик Дар'я

18 Лісовцова Владислава

19 Манець Євгенія

20 Мелешко Олександра

21 Найдьонова Євгенія

22 Найдьонова Лілія

23 Нестеренко Анна

24 Оліна Варвара

25 Перепелицина Софія

26 Подкова Лана

27 Проніна Дар'я

28 Рєпіна Дарина

29 Рубан Ксенія

30 Серьогіна Олександра

31 Сушкова Богдана

32 Федак Світлана

33 Шевчук Кристина

34 Щербакова Дар'я

35 Чернолізська Мілена

Переведені в 7-а клас

1 Білоусов Матвій

2 Бурачок Олег

3 Гаврилов Даніїл

4 Галімов Сергій

5 Герасименюк Ілля

6 Горбоконь Владислав

7 Данько Дмитро

8 Калашніков Іван

9 Кірюшин Даніїл

10 Кобзар Ростислав

11 Ковальчук Дмитр

12 Мамедов Даніїл

13 Махров Олександр

14 Мацюця Давід

15 Мельник Матвій

16 Мудрак Микита

17 Сичов Владислав

18 Сімонов Олександр

19 Шацков Ростислав

20 Ішмуратов Родіон

21 Козодой Кирил

22 Колесніченко Ілля

23 Кочин Артем

24 Макайда Олександр

25 Маслов Назар

26 Мельнік Матвій

27 Мерчі Броніслав

28 Рісухін Богдан

29 Сивоконь Всеволод

30 Соколов Максим

31 Трофименко Артем

32 Фірсов Владислав

33 Юров Олександр

Переведені в 7-б клас

1 Абраменко Катерина

2 Анрєєва Карина

3 Баленко Діана

4 Баранєй Олександра

5 Бєляєва Єлизавета

6 Біловол Катерина

7 Блажко Ангеліна

8 Бойченко Дар’я

9 Віннік Ірина

10 Говтян Валерія

11 Головченко Євгенія

12 Дронова Марія

13 Жилко Орина

14 Золенко Марина

15 Ковальова Софія

16 Козинська Владислава

17 Костюкевич Анна

18 Кравчук Дар’я

19 Кунченко Анастасія

20 Курмишкіна Дар’я

21 Мартинюк Катерина

22 Михайличенко Аліна

23 Пахомова Владислава

24 Пекарська Анна

25 Пилипенко Софія

26 Півоварова Катерина

27 Попова Орина

28 Трунова Юлія

29 Труфанова Катерина

30 Харченко Марія

31 Черткова Анастасія

32 Шевченко Діана

33 Штиль Поліна

34 Щеглакова Дар’я

Переведені в 8-а клас

1 Бондаренко Віталій

2 Бурлаков Денис

3 Гранковський Владислав

4 Григоров Дмитро

5 Дашевський Валерій

6 Задорожній Єгор

7 Івченко Іван

8 Ілюшин Богдан

9 Копица Святослав

10 Кіштанов Кирило

11 Козинський Назар

12 Колесников Станіслав

13 Коцарь Назар

14 Красноперов Владислав

15 Крохмаль Богдан

16 Лесной Дмитро

17 Лиманський Ярослав

18 Матухно Данило

19 Мітрофанов Олексій

20 Нінімягін Давид

21 Петренко Володимир

22 Пікалов Дмитро

23 Плужко Богдан

24 Портянов Єгор

25 Приходченко Валентин

26 Ритов Максим

27 Синявський Станислав

28 Савков Дмитро

29 Сотников Богдан

30 Стрельцов Данііл

31 Теплих Давид

32 Ткачов Богдан

33 Чепелєв Владислав

34 Чумак Єгор

35 Шальнєв Іван

36 Шуйма Микита

Переведені в 8-б клас

1 Алєксєєва Діана

2 Бєляєва Анастасія

3 Блищевенко Вікторія

4 Войтенко Еліна

5 Вострикова Ірина

6 Горфиняк Єлизавета

7 Гулакова Валерія

8 Євтушенко Єлизавета

9 Єрьоміна Мирослава

10 Зав’ялова Софія

11 Загорулько Марія

12 Заика Софія

13 Зарайська Катерина

14 Іванова Анастасія

15 Кашина Анастасія

16 Когут Алевтина

17 Маслянікова Ніколь

18 Мостіпанова Єлизавета

19 Новікова Влада

20 Очиченко Катерина

21 Пастушкова Єлизавета

22 СавєнковаКатерина

23 Савіна Дарія

24 Садовська Ксенія

25 Смірнова Анастасія

26 Тимчак Лоліта

27 Трояцька Дарина

28 Фіщук Ганна

29 Черкашина Софія

30 Честних Діана

31 Чуйкіна Дар’я

32 Шестакова Анастасія

33 Ющенкова Софія

Переведені в 9-а клас

1 Азаров Андрій

2 Артюшенко Владислав

3 Басай Богдан

4 Бердута Андрій

5 Бондаренко Антон

6 Гончаров Валентин

7 Денисенко Ростислав

8 Донцов Марк

9 Житковський Ілля

10 Заболотній Ігор

11 Зайцев Євгеній

12 Ковальов Дмитро

13 Крикуха Максим

14 Кузнецов Микита

15 Кучук Ілля

16 Кушніренко Тимофій

17 Лабунець Даніїл

18 Морозов Олег

19 Музика Ілля

20 Недопьокін Олег

21 Павловський Даніїл

22 Перетятько Ілля

23 Пшебіцин Олександр

24 Резніков Данило

25 Репніков Іван

26 Скрипнік Данило

27 Скурятін Олександр

28 Сорокін Вадим

29 Теплих Данііл

30 Фатьянов Даніїл

31 Шацков Артур

32 Шульга Артем

Переведені в 9 - б клас

1 Ахрамкова Поліна

2 Войцеховська Ганна

3 Горбенко Аліна

4 Гура Дар’я

5 Колосова Софія

6 Конєва Дар’я

7 Косєнкова Тетяна

8 Кравченко Владислава

9 Крутікова Ангеліна

10 Кущева Ельвіра

11 Левицька Ксенія

12 Лопата Тетяна

13 Матушкіна Олександра

14 Мішукова Олена

15 Моргулець Дана

16 Наснікова Анастасія

17 Науменко Марія

18 Писана Ганна

19 Попенко Іоанна

20 Приходько Тетяна

21 Сваволя Вікторія

22 Сергєєва Олена

23 Сергєєнкова Ольга

24 Силантьєва Вікторія

25 Скороходова Ганна

26 Смирнова Єлизавета

27 Снітко Катерина

28 Фесенко Тетяна

29 Чабанна Аліна

30 Челак Дар’я

31 Черних Уляна

Переведені в 10-а клас

1 Бєлік Даніїл

2 Варфаломєєв Дмитро

3 Гєєнко Іван

4 Давидов Даніїл

5 Ергард Вадим

6 Євдокименко Денис

7 Іванов Микола

8 Іванов Ярослав

9 Каргальская Аліна

10 Кошик Нікіта

11 Наконечний Богдан

12 Нестерова Олена

13 Несходовська Анастасія

14 Ніконенко Максим

15 Пірлік Матвій

16 Плотніков Прохор

17 Почеп Богдан

18 Рассоха Дар’я

19 Савкова Владислава

20 Собора Ганна

21 Сокирко Даніїл

22 Стасюк Євгеній

23 Ткаченко Ярослав

24 Тамашевська Катерина

25 Холоденко Кирило

26 Фурманець Дар'я

27 Черненко Олександр

28 Юрков В'ячеслав

Переведені в 10-б клас

1 Арусханян Левон

2 Гавриков Сергій

3 Горбань Діана

4 Дрижак Наталія

5 Залещенко Інна

6 Коновалова Амалія

7 Кошеленко Микола

8 Кузнецов Ростислав

9 Ломакіна Луіза

10 Лошкарьова Дар'я

11 Максимова Вероніка

12 Міщенко Федір

13 Мирошниченко Дмитро

14 Синиця Даніїл

15 Плахотниченко Микита

16 Подопригора Іван

17 Пригорнева Кристина

18 Носов Єгор

19 Снопенко Єлизавета

20 Сорокіна Марія

21 Стоволос Денис

22 Терновці Анастасія

23 Тінькова Єлизавета

24 Федоров Дмитро

25 Циганок Катерина

26 Шевченко Єлизавета

27 Юрова Софія

28 Ярова Валерія

Переведені в 10-в клас

1 Бабенко Софія

2 Горошко Владислав

3 Деркач Дмитро

4 Колодяжна Анастасія

5 Луценко Валерія

6 Міщенко Каміла

7 Москвичов Єгор

8 Ніколаєв Даніїл

9 Новодран Валерія

10 Оліфіренко Діана

11 Піддубна Олена

12 Теплих Кирило

13 Фаорова Марія

14 Федоров Кирило

15 Шаталов Ростислав

16 Шемякін Олександр

Переведені в 11-а клас

1 Баранніков Максим

2 Вяземська Катерина

3 Григор'єва Поліна

4 Денищенко Кирилл

5 Деркач Даниил

6 Діденко Артем

7 Довбня Ірина

8 Долгих Ірина

9 Задорожня Віктория

10 Ковалінський Микита

11 Кладко Катерина

12 Козловськая Юлія

13 Крупко Тарас

14 Лихошерст Олексей

15 Любченко Богдан

16 Мариніна Марина

17 Мороз Каролина

18 Нанівська Олена

19 Ольховик Анастасія

20 Паршикова Аліна

21 Петренко Анастасія

22 Поджарая Єлизавета

23 Попов Данило

24 Селезньов Павел

25 Сененко Олександр

26 Сумін Ігор

27 Тищенко Софія

28 Шабрацкая Дар'я

29 Шевчук Ігор

30 Шенкарук Поліна

31 Шепель Наталія

Переведені в 11-б клас

1 Алексєєва Вікторія

2 Бервінова Олександра

3 Возняк Ярослав

4 Гунар Ірина

5 Дерев'янко Віолетта

6 Жихарь Анастасія

7 Імангулов Артем

8 Лейба Кирилл

9 Лейба Олександр

10 Литовченко Єлизавету

11 Лозова Надія

12 Лук'янченко Єлизавета

13 Некрасов Сергій

14 Міхєєва Ельвіра

15 Новікова Сніжана

16 Орєшкова Евеліна

17 Саєнко Владислав

18 Сивоконь Олексій

19 Фоменко Ігор

20 Худолій Єва

21 Чуйко Илля

22 Шаблієнко Катерина

23 Шитикова Анастасія

24 Шпорт Кирило

Кол-во просмотров: 24

Новости

Календарь

Предыдущая Июнь 2018 Следующая
ПВСЧПСВ
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930