Випуск учнів 11 класів 2018 року

2018-06-25

Згідно з Інструкцією про переведення та випуск учнів ( вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 14 липня 2015 року № 762 та на основі рішення педагогічної ради гімназії ( протокол № 8 від 22 червня 2018 року)
НАКАЗ:
Видати атестати про повну загальну середню освіту випускникам 11-А класу
фізико-математического профілю.
Атестат отримує:
Атакішиєв Раміль Алійович
Ахрамкова Олена В’ячеславівна атестат з відзнакою
Балабаш Руслана Ярославівна грамоту за успіхи у вивченні інформатики
Берючов Віталій Юрійович
Бончужний Ярослав Сергійович грамоту за успіхи у вивченні інформатики
Височина Вікторія Володимирівна грамоту за успіхи у вивченні інформатики, фізичної культури
Григоренко Данііл Сергійович грамоту за успіхи у вивченні астрономії, переможець міської олімпіади з астрономії
Долішний Владислав Сергійович грамоту за успіхи у вивченні інформатики
Дубіна Мирослава Олегівна
Замелюхіна Ангеліна Олегівна грамоту за успіхи у вивченні біології
Ігнатов Михайло Вікторович
Кабакова Дарія Олександрівна атестат з відзнакою, переможець міської та обласної олімпіади з французької мови
Кошик Данило Сергійович грамоту за успіхи у вивченні інформатики
Макушева Валерія Денисівна атестат з відзнакою, переможець міського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу – захисту учнів-членів МАН України в секції «Англійська мова», переможець міської олімпіади з англійської мови
Орєхов Данило Васильович грамоту за успіхи у вивченні астрономії
Писана Ольга Володимирівна атестат з відзнакою, переможець міського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу – захисту учнів-членів МАН України в секції «Математика», переможець міських олімпіад з фізики та математики
Решетніков Михайло Олегович
Селиванов Марк Сергійович грамоту за успіхи у вивченні біології
Сєрова Анастасія Вадимівна грамоту за успіхи у вивченні інформатики
Собода Андрій Павлович
Фірсова Юлія Вікторівна атестат з відзнакою, переможець міських та обласних олімпіад з географії та економіки
Юрченко Станіслав Павлович атестат з відзнакою

Видати атестати про повну загальну середню освіту випускникам 11-Б класу

профілю англійської філології.

Атестат отримує:

Гаврик Аліна Андріївна грамоту за успіхи у вивченні інформатики
Дубовик Євген Віталійович атестат з відзнакою, переможець міського етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту учнів-членів МАН України в секції «Культурознавство», переможець міської олімпіади з правознавства
Капітула Малєна Дмитрівна
Клименко Анастасія Анатоліївна атестат з відзнакою
Клишевич Аліна Олександрівна атестат з відзнакою
Корнілюк Ірина Володимирівна
Ляшко Лоліта Володимирівна
Пронька Марія Романівна
Соболєва Катерина Володимирівна
Фурсова Марина Юріївна
Щербаков Ілля Олександрович грамоту за успіхи у вивченні англійської мови
Яновська Аліса Романівна грамоту за успіхи у вивченні економіки

Видати атестати про повну загальну середню освіту випускникам 11-Б класу

історичного профілю.

Атестат отримує:

Богатирьова Альона Олексіївна грамоту за успіхи у вивченні літератури та історії України
Кафанов Леонід Олександрович атестат з відзнакою, переможець міського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу – захисту учнів-членів МАН України в секції «Правознавство», переможець міської олімпіади з історії
Лєванов Артем Олександрович
Манько Владислава Ігорівна грамоту за успіхи у вивченні історії України та літератури
Мартинюк Даніела Віталіївна
Махрова Єлизавета Романівна грамоту за успіхи у вивченні історії України та інформатики, переможець олімпіади з історії, учасниця Всеукраїнського конкурсу – захисту учнів-членів МАН України в секції «Філософія»
Михайліченко Олександр Сергійович грамоту за успіхи у вивченні історії, географії
Полікарпов Богдан Русланович
Приходько Віталій Володимирович грамоту за успіхи у вивченні інформатики
Теплих Катерина Дмитрівна грамоту за успіхи у вивченні інформатики
Шептала Роман Андрійович грамоту за успіхи у вивченні фізичної культури
Яценко Діана Сергіївна

Видати атестати про повну загальну середню освіту випускникам 11-В класу

біолого-хімічного профілю.

Атестат отримує:

Бенчак Лілія Ігорівна грамоту за успіхи у вивченні фізики та літератури
Задирака Віталія Андріївна грамоту за успіхи у вивченні біології, призер ІІ етапу олімпіади з біології
Макєєва Аліна Олександрівна
Манжула Аміна Андріївна
Мозгова Ганна Сергіївна грамоту за успіхи у вивченні літератури
Овчаренко Карина Валеріївна атестат з відзнакою
Пінчук Ілля Олександрович
Полстянка Катерина Олександрівна
Рохман Сергій Олексійович грамоту за успіхи у вивченні історії
Тоцький Антон Дмитрович
Федорова Альона Іванівна
Фесенко Тетяна Володимирівна
Шашков Марк Віталійович
Шевченко Ілля Володимирович атестат з відзнакою, призер обласної олімпіади з хімії, призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту учнів-членів МАН України в секції «Медицина»
Шелест Катерина Віталіївна грамоту за успіхи у вивченні фізики
Ямпольський Олександр Анатолійович грамоту за успіхи у вивченні економіки
Кол-во просмотров: 189

Новости

Календарь

Предыдущая Август 2018 Следующая
ПВСЧПСВ
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031