До гімназії завітала Андрієнкова Вероніка Леонідівна, директор департаменту профілактики, освіти та медіації ГО «Ла Страда -Україна»

2018-11-08

/Files/images/410,1.jpg 8 листопада 2018 року відбувся моніторинговий візит Андрієнкової Вероніки Леонідівни.
В ході візиту Вероніка зустрілася з адміністрацією гімназії, з медіаторами, які проводили тренінг для команди учнів 8 класів "Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти" у рамках проекту "Безпечна і дружня до дитини школа" за підтримки Дитячого фонду Unicef та ГО "Ла Страда-Україна" та учнями, які брали участь у тренінгу. Вона обговорила з дітьми питання створення та діяльності шкільної служби порозуміння.

/Files/images/13,56,1.JPG/Files/images/13,57,1.JPG