• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новини
  • Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – 2018

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – 2018

2018-12-10

Результати ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад – 2018

№ п/п П.І.Б. учня Клас К-сть балів Зайняте місце П.І.Б. вчителя
з української мови та літератури
1 Щеглакова Дар’я Едуардівна 7-Б 37,5 ІІ Щеглакова Вікторія Вікторівна, Бердута Оксана Леонідівна
2 Мішукова Олена Віталіївна 9-В 27,9 ІІ Василега Поліна Валеріївна
3 Оліфіренко Діана Єгорівна 10-В 34,9 ІІ П’ятих Тетяна Гаврилівна
з історії
1 Федоров Дмитро Вікторович 10-Б 57 І Кулєшова Тетяна Анатоліївна
2 Шевчук Ігор Ігорович 11-А 76,5 ІІ Кулєшова Тетяна Анатоліївна
3 Музика Ілля Ігорович 9-А 52 ІІ Гєєнко Наталія Сергіївна
з економіки
1 Баранніков Максим Олександрович 11-А 28 ІІІ Денисюк Тетяна Вікторівна
з англійської мови
1 Савенкова Катерина Романівна 8-Б 86 ІІ Фаорова Олена Юріївна
2 Фіщук Анна Вікторівна 8-Б 78 ІІІ Фаорова Олена Юріївна
з біології
1 Синявський Станіслав Романович 8-А 49 ІІ Пуляк Людмила Іванівна
з французької мови
1 Кашина Анастасія Олегівна 8-Б 91 І Черних Людмила Костянтинівна
2 Зарайська Катерина Олександрівна 8-Б 74 ІІІ Черних Людмила Костянтинівна
3 Бондаренко Антон Юрійович 9-А 74 І Нестеренко Ірина Вікторівна
4 Діденко Артем Богданович 11-А 78 І Кузнецова Євгенія Олександрівна
з хімії
1 Писана Ганна Володимирівна 9-А 26,5 ІІ Рохман Олена Анатоліївна
2 Оліфіренко Діана Єгорівна 10-В 20 ІІІ Рохман Олена Анатоліївна
3 Вяземська Катерина Вадимівна 11-А 16 ІІІ Рохман Олена Анатоліївна
з фізики
1 Ковальчук Дмитро Володимирович 7-Б 17 ІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
2 Колесніченко Ілля Денисович 7-Б 15,5 ІІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
3 Сорокін Вадим Сергійович 9-А 19 І Дем’яненко Олена Анатоліївна
4 Снітко Катерина Михайлівна 9-А 16 ІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
5 Пірлик Матвій Анатолійович 10-А 20,5 І Дем’яненко Олена Анатоліївна
6 Іванов Микола Юрійович 10-А 11,5 ІІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
7 Шевчук Ігор Ігорович 11-А 12,5 ІІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
з математики
1 Ширяєв Ілля Сергійович 6-А 16 ІІ Коновалова Олена Вікторівна
2 Семікін Данило Антонович 6-А 13 ІІІ Коновалова Олена Вікторівна
3 Бєляєва Анастасія Андріївна 8-Б 33 І Коцаренко Олена Володимирівна
4 Лопатіна Аліна Олегівна 8-Б 32 ІІ Коцаренко Олена Володимирівна
5 Павловський Данііл Сергійович 9-А 17 ІІ Коновалова Олена Вікторівна
6 Нєстєрова Олена Михайлівна 10-А 35 І Коцаренко Олена Володимирівна
7 Пірлік Матвій Анатолійович 10-А 33 ІІ Коцаренко Олена Володимирівна
8 Дроздова Анастасія Віталіївна 10-А 34 ІІ Коцаренко Олена Володимирівна
9 Іванов Микола Юрійович 10-А 23 ІІІ Коцаренко Олена Володимирівна
10 Крупко Тарас Сергійович 11-А 17,5 ІІ Коновалова Олена Вікторівна
11 Шевчук Ігор Ігоревич 11-А 15 ІІІ Коновалова Олена Вікторівна
з географії
1 Честних Діана Олексіївна 8-Б 37,5 ІІ Денисюк Тетяна Вікторівна
2 Фесенко Тетяна Сергіївна 9-А 30 ІІ Денисюк Тетяна Вікторівна
3 Шевчук Ігор Ігорович 11-А 35,5 ІІ Денисюк Тетяна Вікторівна
з інформаційних технологій
1 Циганок Катерина Євгенівна 10-Б 63 ІІІ Вітік Антон Юрійович


Вітаємо переможців та призерів і бажаємо подальших успіхів!
Кол-во просмотров: 97