Переможці та учасники обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

2019-02-26

/Files/images/0111.jpg 16-17 лютого 2019 року у м. Рубіжне пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких та науково-технічних робіт Малої академії наук України учнів-членів Луганської обласної МАН. На цьогорічний обласний конкурс-захист до 12 наукових відділень було надано 75 науково-дослідницьких робіт з 3 міст та 5 районів нашої області. Серед них – 13 робіт учнів гімназії.
Під час урочистого відкриття конкурсу юних дослідників привітав начальник відділу позашкільної освіти, виховання та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації М’ягкоход Василь Олександрович.
Конкурс проходив у три етапи: рецензування, іспит із базової дисципліни та захист наукових робіт. 16 лютого відбулося перше хвилююче випробування – складання конкурсантами іспиту з базової дисципліни. Протягом 3-х годин учасники конкурсу виконували контрольну роботу, результати якої оцінювало кваліфіковане журі у складі науково-педагогічних працівників Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти і вчителів області.
17 лютого для учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України було найвідповідальнішим і хвилюючим – день захисту наукових робіт і очікування результатів. 39 провідних викладачів, доцентів, професорів з Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Луганського державного медичного університету були залучені до конкурсу в якості рецензентів, експертів та членів журі на захисті робіт.
Гімназисти захищали свої роботи у секціях наукових відділень Малої академії наук. Чотири з них стали переможцями обласного конкурсу-захисту:

ІІІ місце - Федоров Дмитро, учень 10 класу;

ІІІ місце - Пірлік Матвій, учень 10 класу;

ІІІ місце - Нєстєрова Олена, учениця 10 класу;

ІІІ місце - Шевчук Ігор, учень 11 класу.

Абсолютно кожен з учасників змагання поїхав додому щонайменше з великим досвідом, що назавжди залишиться у дослідницькому житті юних МАНівців.
Побажаємо їм подальших успіхів і щорічних перемог!

/Files/images/0115.JPG/Files/images/0114.jpg/Files/images/0113.jpg/Files/images/0112.jpg

Предыдущая Май 2019 Следующая