Залучення батьківської громади до реалізації проекту «Безпечна і дружня до дитини школа»

2019-03-13

1 березня 2019 року голови батьківських комітетів всіх класів взяли участь одразу в двох заходах, які були спрямовані на залучення батьків до участі в напрямках «Інклюзивна освіта» та «Створення без насильницького середовища…», що реалізується в Лисичанській багатопрофільній гімназії в рамках проекту БДДШ за підтримки ГО «Ла Страда-Україна», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та співпраці з МОН України, громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

/Files/images/01а.jpg/Files/images/01б.jpg/Files/images/01в.jpg/Files/images/01г.jpg/Files/images/01д.jpg/Files/images/02а.jpg/Files/images/02б.jpg/Files/images/02г.jpg