Талановиті діти України

2019-11-04

/Files/images/0,111120.png 26 жовтня учні та викладачі Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі класичної музики, пісні, танцю і декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України» в Києві.
Виступ учасників проходив у державному музеї книги і друкарства України у Києво-Печерській лаврі. Оцінювали конкурсантів відомі музиканти, хореографи та заслужені артисти України. У виконанні учнів емоційно та чуттєво пролунали неперевершені зразки української музики.
У фестивалі-конкурсі взяли участь гімназисти та за результатами конкурсу посіли наступні місця:
Гран-прі —Дмитро Бородавкін, учень 10 класу;
ІІ місце — Ангеліна Василенко, учениця 5 класу;
ІІІ місце — Назар Колесніков, учень 6 класу.
Усім переможцям конкурсу були видані сертифікати для подальшої участі у Міжнародному мистецькому конкурсі у Польщі.
Підготували конкурсантів викладачі Алла Бандур, Людмила Василенко Олена Духновська та концертмейстери Вікторія Матушкіна і Людмила Василенко.
Щиро вітаємо дітей, їх викладачів та концертмейстерів з цією перемогою та бажаємо нашим зіркам натхнення, нових досягнень та здійснення заповітних мрій!