• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новини
  • Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – 2019

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – 2019

2019-12-02

№ п/п П.І.Б. учня Клас К-сть балів Зайняте місце П.І.Б. вчителя
з української мови та літератури
1 Єрмолаєва Дар’я Олексіївна 7 35,5 І Стрєльцова Ірина Василівна
2 Щеглакова Дар’я Едуардівна 8 41,75 ІІ Щеглакова Вікторія Вікторівна, П’ятих Тетяна Гаврилівна
3 Заика Софія Григоріївна 9 43,5 ІІ Стрєльцова Ірина Василівна
4 Мішукова Олена Віталіївна 10 40,5 І Василега Поліна Валеріївна
з географії
1 Ковальчук Дмитро Володимирович 8 34 І Денисюк Тетяна Вікторівна
2 Колесніченко Ілля Денисович 8 30 ІІ Денисюк Тетяна Вікторівна
3 Честних Діана Олексіївна 9 30 ІІІ Денисюк Тетяна Вікторівна
4 Фесенко Тетяна Сергіївна 10 34,5 І Денисюк Тетяна Вікторівна
5 Юрков В’ячеслав Валерійович 11 35 ІІ Денисюк Тетяна Вікторівна
з англійської мови
1 Фіщук Анна Вікторівна 9 69 ІІІ Фаорова Олена Юріївна
2 Бородавкін Дмитро Дмитрович 10 67 ІІІ Фаорова Олена Юріївна
3 Писана Ганна Володимирівна 10 65 ІІІ Фаорова Олена Юріївна
4 Євдокименко Денис Дмитрович 11 83 ІІ Фаорова Олена Юріївна
з фізики
1 Посошко Владислав Олександрович 7 10,5 I Дем’яненко Олена Анатоліївна
2 Федоренко Антон Станіславович 7 8,5 III Дем’яненко Олена Анатоліївна
3 Пахомова Владислава Вікторівна 8 11,5 ІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
4 Ковальчук Дмитро Володимирович 8 8,5 ІІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
5 Снітко Катерина Михайлівна 10 22 І Дем’яненко Олена Анатоліївна
6 Сорокін Вадим Сергійович 10 20 ІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
7 Пірлік Матвій Анатолійович 11 23 І Дем’яненко Олена Анатоліївна
8 Іванов Микола Юрійович 11 19 ІІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
9 Варфаломєєв Дмитро Олександрович 11 18 ІІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
з історії
1 Золотар Артем Ігорович 8 44 ІІ Гєєнко Наталія Сергіївна
2 Козодой Кирило Степанович 8 42 ІІІ Гєєнко Наталія Сергіївна
3 Музика Ілля Ігорович 10 85 І Кулєшова Тетяна Анатоліївна
4 Морозов Олег Дмитрович 10 63 ІІІ Кулєшова Тетяна Анатоліївна
5 Федоров Дмитро Вікторович 11 60,5 ІІ Кулєшова Тетяна Анатоліївна
з трудового навчання
1 Юров Олександр Андрійович 8 12 ІІ П’ятих Володимир Федорович
з математики
1 Залещенко Давид Ігорович 6 25 І Сидоренко Валентина Іванівна
2 Семікін Данило Антонович 7 20,5 ІІ Коновалова Олена Вікторівна
3 Бєляєва Анастасія Андріївна 9 17,5 І Коцаренко Олена Володимирівна
4 Павловський Данііл Сергійович 10 22 ІІІ Коновалова Олена Вікторівна
5 Пірлік Матвій Анатолійович 11 27 І Коцаренко Олена Володимирівна
6 Нєстєрова Олена Михайлівна 11 25 ІІ Коцаренко Олена Володимирівна
7 Іванов Микола Юрійович 11 17 ІІІ Коцаренко Олена Володимирівна
з хімії
1 Рєпіна Дарина Вадимівна 7 23 І Рохман Олена Анатоліївна
2 Загорулько Марія Вадимівна 9 31,5 І Рохман Олена Анатоліївна
3 Попенко Іоанна Владиславівна 10 24 ІІ Рохман Олена Анатоліївна
4 Зубков Данило Сергійович 10 21 ІІІ Рохман Олена Анатоліївна
5 Оліфіренко Діана Єгорівна 11 24,5 ІІІ Рохман Олена Анатоліївна
з французької мови
1 Штиль Поліна Олександрівна 8 93,5 І Степченкова Галина Петрівна
2 Кашина Анастасія Олегівна 9 91 І Нестеренко Ірина Вікторівна
3 Зарайська Катерина Олександрівна 9 80 ІІ Нестеренко Ірина Вікторівна
4 Бондаренко Антон Юрійович 10 86 І Нестеренко Ірина Вікторівна
з біології
1 Штиль Поліна Олександрівна 8 55 ІІІ Пуляк Людмила Іванівна
2 Коцар Назар Сергійович 9 51 ІІІ Пуляк Людмила Іванівна
3 Попенко Іоанна Владиславівна 10 52,5 ІІІ Пуляк Людмила Іванівна
4 Бабенко Софія Романівна 11 49 ІІІ Рохман Олена Анатоліївна
з астрономії
1 Черненко Олександр Євгенович 11 23,5 ІІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
2 Юрков В’ячеслав Валерійович 11 23,5 ІІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
Кол-во просмотров: 75

Новости

Календарь

Предыдущая Декабрь 2019 Следующая
ПВСЧПСВ
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031