ХХVI обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2019-2020 н.р.

2020-02-18

/Files/images/МАН 17,01,20.png 15-16 лютого в м. Рубіжне відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді. На конкурс було заявлено 81 наукову роботу учнів міст Сєвєродонецька, Лисичанська і Рубіжного, Старобільського, Попаснянського, Кремінського, Сватівського і Біловодського районів. Серед них – 16 робіт учнів гімназії.
Конкурс проходив у три етапи: рецензування, іспит із базової дисципліни та захист наукових робіт. 15 лютого відбулося перше хвилююче випробування – складання конкурсантами іспиту з базової дисципліни. Протягом 3-х годин учасники конкурсу виконували контрольну роботу, результати якої оцінювало кваліфіковане журі у складі науково-педагогічних працівників Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти і вчителів області.
16 лютого для учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України було найвідповідальнішим і хвилюючим – день публічного захисту наукових робіт і очікування результатів. 30 провідних викладачів, доцентів, професорів із Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Луганського державного медичного університету були залучені до конкурсу в якості рецензентів, експертів та членів журі на захисті робіт.
Учні захищали свої роботи у 31 секції 12-ти наукових відділень Малої академії наук.
По закінченню роботи секцій було оголошено переможців.
Цього року гімназисти одержали такі призові місця:
Гєєнко Іван -І місце;
Нєстєрова Олена - І місце;
Пірлік Матвій - І місце;
Морозов Олег – ІІ місце;
Попенко Іванна - ІІ місце;
Федоров Дмитро - ІІ місце;
Сорокін Вадим - ІІ місце;
Бабенко Софія - ІІІ місце;
Євдокименко Денис - ІІІ місце;
Музика Ілля - ІІІ місце;
Тамашевська Катерина - ІІІ місце;
Честних Діана - ІІІ місце.
Бажаємо нашим інтелектуалам яскравих вражень, терпіння та наполегливості у досягненні успіху!

Предыдущая Апрель 2020 Следующая