Підсумки Дванадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»

2020-11-03

/Files/images/testova/DSCN4356.JPG 14 жовтня 2020 року завершила роботу Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в Україні вперше виставка проходила у форматі онлайн. Вона була організована Компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Лисичанська багатопрофільна гімназія Лисичанської міської ради взяла участь у науково-практичній конференції «Авторська школа ХХІ століття: третя хвиля відродження в незалежній Україні». Цей захід був організований ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Доповідачі за темою «Управлінські інновації і педагогічні технології в становленні авторської педагогічної моделі “Школа успіху Світлани Бєлухи”» отримали відповідні сертифікати.

/Files/images/testova/DSCN4354.JPG