• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новини
  • Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – 2020 року

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – 2020 року

2020-11-25

№ п/п П.І.Б. учня Клас К-сть балів Зайняте місце П.І.Б. вчителя
з української мови та літератури
1 Щеглакова Дар’я Едуардівна 9 40,15 І Щеглакова Вікторія Вікторівна, П’ятих Тетяна Гаврилівна
2 Ожиговецька Олеся Ігорівна 10 23,5 II П’ятих Тетяна Гаврилівна
з англійської мови
1 Посошко Владислав Олександрович 8 86,5 І Ящеріцина Євгенія Олегівна
2 Абраменко Катерина Геннадіївна 9 82 ІІІ Ящеріцина Євгенія Олегівна
3 Ковальова Софія Сергіївна 9 85 ІІ Ящеріцина Євгенія Олегівна
4 Писана Ганна Володимирівна 11 82 ІІ Фаорова Олена Юріївна
5 Фіщук Анна Вікторівна 10 78 ІІІ Фаорова Олена Юріївна
з географії
1 Лигін Артур Артемович 8 27 ІІ Денисюк Тетяна Вікторівна
2 Колесніченко Ілля Денисович 9 28 ІІ Денисюк Тетяна Вікторівна
3 Честних Діана Олексіївна 10 36 І Денисюк Тетяна Вікторівна
4 Челак Дар'я Іванівна 11 26,5 І Денисюк Тетяна Вікторівна
5 Фесенко Тетяна Сергіївна 11 20 ІІІ Денисюк Тетяна Вікторівна
з історії
1 Колесніков Станіслав Дмитрович 10 33 І Кулєшова Тетяна Анатоліївна
2 Смірнова Анастасія Артемівна 10 25 ІІІ Кулєшова Тетяна Анатоліївна
3 Музика Ілля Ігорович 11 62 І Кулєшова Тетяна Анатоліївна
4 Морозов Олег Дмитрович 11 48 ІІІ Кулєшова Тетяна Анатоліївна
з фізики
1 Посошко Владислав Олександрович 8 15 І Дем’яненко Олена Анатоліївна
2 Федоренко Антон Станіславович 8 10 ІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
3 Курмишкіна Дар’я Андріївна 9 19 І Дем’яненко Олена Анатоліївна
4 Сорокін Вадим Сергійович 11 12 ІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
5 Снітко Катерина Михайлівна 11 11 ІІІ Дем’яненко Олена Анатоліївна
з французької мови
1 Зенькова Владислава Сергіївна 8 83 І Черних Людмила Костянтинівна
2 Щербакова Дар’я Олександрівна 8 71 ІІ Черних Людмила Костянтинівна
3 Штиль Поліна Олександрівна 9 79 І Степченкова Галина Петрівна
4 Бондаренко Антон Юрійович 11 93 І Нестеренко Ірина Вікторівна
з математики
1 Залещенко Давид Ігорович 7 23 І Сидоренко Валентина Іванівна
2 Ширяєв Ілля Сегійович 8 21 І Коновалова Олена Вікторівна
3 Кириченко Арсеній Денисович 9 18 ІІ Коновалова Олена Вікторівна
4 Бєляєва Анастасія Андріївна 10 21 І Коцаренко Олена Володимирівна
з хімії
1 Шевцов Олександр Олександрович 7 17 ІІІ Рохман Олена Анатоліївна
2 Ковальчук Дмитро Володимирович 9 22,5 ІІІ Рохман Олена Анатоліївна
3 Загорулько Марія Вадимівна 10 19 І Рохман Олена Анатоліївна
4 Зубков Данило Сергійович 11 26 І Рохман Олена Анатоліївна
5 Заболотній Ігор Денисович 11 17 ІІ Рохман Олена Анатоліївна
Кол-во просмотров: 32