Гєєнко Іван, випускник Лисичанської багатопрофільної гімназії, студент Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), посів призове місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів МАН 2020

2020-11-13

З 5 по 8 листопада проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, у якому брали участь 15 представників молодих науковців нашого міста.
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - це найбільш масове інтелектуальне змагання держави. Вперше за багаторічну історію конкурс відбувся дистанційно. Виклики 2020 року дали можливість стати гнучкими - нові правила, нові умови, нові стандарти міжнародного зразка, новий досвід - це те, що пропонувалося цього року.
У пам’яті кожного учасника конкурсу виснажливі тижні підготовки, «комп’ютер», «навушники», «приєднатися до конференції», «демонстрація екрана» - ось ключові слова наймасштабнішого і найважливішого інтелектуального змагання України. На чотири дні всі регіони нашої країни об’єдналися в інтелектуальний інтернет-зв’язок, який локалізувався у Києві і до якого кожен учасник та учасниця долучалися, щоб розповісти про свої унікальні наукові проєкти, ідеї, дослідження.
Постерний захист, дав можливість учасникам безпосереднє спілкуватися із членами журі у формі питань-відповідей, а конференція - передбачала презентацію своїх робіт, активувала цікавість та допитливість до проєктів колег.
Серед переможців конкурсу, посівши ІІ місце, став Гєєнко Іван, випускник Лисичанської багатопрофільної гімназії (секція “Компютерні системи та мережі”), студент Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ). Науковий керівник Захожай О.І., доктор технічних наук.
В якості нагороди Іван отримав спеціальний приз від UF Startup School Beginner . Після завершення короткострокової програми кожний учасник отримає сертифікат бізнес-інкубатора Ukrainian Future про проходження пре-інкубаційної програми та буде підготовлений до участі у міжнародних конкурсах молодих винахідників, можливісті приєднання до бізнес-інкубаційних програм Ukrainian Future.

Вітаємо Івана та бажаємо оптимізму та наснаги до нових перемог!

/Files/images/POSTER1.jpg