Міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

2021-01-19

15-16 січня у місті Лисичанськ відбувся І етап ХХVII Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Конкурс проходив в онлайн-режимі та згідно з вимогами нового Положення про конкурси та турніри.
З вітальним словом до конкурсантів звернулась директор Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді Бардаш Олена.
У захисті своїх робіт взяли участь 13 гімназистів.
Учасники конкурсу у своїх науково-дослідницьких роботах досліджували актуальні питання сьогодення. Привернули увагу членів журі роботи «Епідемія пандемії та історія людства», «Благодійність як атрибут громадянського суспільства: розвиток благодійності на Луганщині» (секція «Всесвітня історія»); «Туризм у світі та в Україні. Дослідження перспектив та динаміки розвитку туризму» (секція «Географія та ландшафтознавство»); «Блог як жанр інтернет-комунікації» (секція «Українська мова»). Окремі питання освіти були розкриті в роботах «Інтеграція технологій E-learning та DMS на базі єдиної платформи для підтримки діяльності навчальних закладів» (секція «Комп’ютерні системи мережі») та «Вплив вірогідності захворювання на COVID-19 на рівні тривожності підлітків» (секція «Загальна біологія»).
За результатами конкурсу юні дослідники посіли такі місця:
І місце – Бондаренко В.;
І місце – Ожиговецька О.;
І місце – Щеглакова Д.;
І місце – Заика С.;
І місце – Синявський С.;
І місце – Курмишкіна Д.;
І місце – Загорулько М.;
І місце – Писана Г.;
І місце – Ритов М.;
ІІ місце – Баєва А.;
ІІ місце - Честних Д.;
ІІ місце – Фірсов В.;
ІІ місце – Козодой К.
Цікаві теми, оригінальне подання матеріалу юними науковцями, вміння вести дискусію та захищати свою точку зору – все це дало можливість членам журі першого етапу конкурсу-захисту визначити переможців та кращі наукові роботи, серед яких дослідження Заики Софії, Щеглакової Дар’ї, Ритова Максима.
Вітаємо переможців та керівників і бажаємо успіхів у ІІ етапі конкурсу-захисту.

/Files/images/testova/11.png/Files/images/testova/10.jpg/Files/images/testova/8.png/Files/images/testova/2.jpg

Предыдущая Март 2021 Следующая