• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Олімпіади

Результати ІІI (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016-2017 навчального року.

З французької мови:

II місце - Діденко Артем, 9 клас (вчитель Кузнецова Євгенія Олегівна)
II місце – Яіцька Генрієтта, 11 клас (вчитель Нестеренко Ірина Вікторівна)

З англійської мови:

ІІІ місце –Голубцова Наталія, 11клас (вчитель Єрьоміна Олена Володимирівна)
ІІІ місце –Сокольська Ксенія, 11клас (вчитель Єрьоміна Олена Володимирівна)

З географії:

ІІІ місце - Шевчук Ігор, учень 9 класу (вчитель Денисюк Тетяна Вікторівна)
ІІІ місце - Фірсова Юлія, учениця 10 класу (вчитель Денисюк Тетяна Вікторівна)

З математики:

ІІ місце – Нєстєрова Олена, учениця 8 класу (вчитель Коцаренко Олена Володимирівна)
ІІІ місце – Павлюк Аким, учень 11 класу (вчитель Коцаренко Олена Володимирівна)

З історії:

ІІІ місце – Кафанов Леонід, учень 10 класу (вчитель Кулєшова Тетяна Анатоліївна)
ІІІ місце – Щеглаков Іван, учень 11 класу (вчитель Кулєшова Тетяна Анатоліївна)

Переможціі в ІІІ (обласному) етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І місце Ляшко Катерина, 11 кл. ( вчитель Стрельцова Ірина Василівна)
ІІІ місце Щеглакова Дар’я , 5 кл. ( вчитель Щеглакова Вікторія Вікторівна)

Переможниця в ІІІ (обласному) етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

ІІІ місце Клименко Анастасія, 10 кл. (вчитель П’ятих Тетяна Гаврилівна)

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016-2017 навчального року.

З російської мови:

ІІ місце Алієва Ельвіра, 11 кл. (вчитель Коновалова Ніна Іванівна)

З математики:

I місце Нестерова Олена, 8 кл. (вчитель Коцаренко Олена Вікторівна )
I місце Павлюк Акім, 11 кл. (вчитель Коцаренко Олена Володимирівна )
I місце Павловський Даніїл, 7 кл. (вчитель Сидоренко Валентина Іванівна )
II місце Писана Ольга, 10 кл. (вчитель Коновалова Олена Вікторівна )

З французької мови:

I місце Діденко Артем, 9 кл. (вчитель Кузнєцова Євгенія Олександрівна )
I місце Яіцька Генрієтта, 11 кл. (вчитель Нестеренко Ірина Вікторівна)
I місце Оліфіренко Діана, 8 кл. (вчитель Черних Людмила Констянтинівна)
IІ місце Кабакова Дарина, 10 кл. (вчитель Нестеренко Ірина Вікторівна )
IIІ місце Фірсова Юлія, 10 кл. ( вчитель Нестеренко Ірина Вікторівна )

З англійської мови:

І місце Григораш Анастасія, 9 кл. (вчитель Фаорова Олена Юріївна)
I місце Сокольська Ксенія, 11 кл. (вчитель Єрьоміна Олена Володимірівна )
IІ місце Голубцова Наталія, 11 кл. (вчитель Єрьоміна Олена Володимирівна )
ІІI місце Щербаков Ілля, 10 кл. (вчитель Фаорова Олена Юріївна )

З історії:

І місце Щеглаков Іван, 11 кл. (вчитель Кулєшова Тетяна Антоліївна)
I місце Кафанов Леонід, 10 кл. (вчитель Кулєшова Тетяна Анатоліївна )
ІІІ місце Махрова Єлизавета, 10 кл. (вчитель Кулєшова Тетяна Анатоліївна)

З фізики:

І місце Пірлик Матвій, 8 кл. (вчитель Дем'яненко Олена Анатоліївна)
І місце Павлюк Аким, 11 кл. (вчитель Дем'яненко Олена Анатоліївна)
ІІІ місце Шевчук Ігор, 9 кл. (вчитель Дем'яненко Олена Анатоліївна)

З української мови:

І місце Мішукова Олена, 7 кл. (вчитель Бердута Оксана Леонідівна)
I місце Клименко Анастасія, 10 кл. (вчитель П’ятих Тетяна Гаврилівна )

З хімії:

І місце Писана Ганна, 7 кл. (вчитель Рохман Олена Антоліївна)
I місце Шевченко Ілля, 10 кл. (вчитель Рохман Олена Антоліївна)
I місце Нехороша Єлизавета, 11 кл. (вчитель Рохман Олена Антоліївна)
IІ місце Нестерова Олена, 8 кл. (вчитель Рохман Олена Антоліївна)
ІІІ місце Шевчук Ігор, 9 кл. (вчитель Рохман Олена Анатоліївна)

З біології:

IІ місце Смолій Валерія, 11 кл. (вчитель Пуляк Людмила Іванівна)
ІІІ місце Поджара Єлизавета, 9 кл. (вчитель Пуляк Людмила Іванівна)

З економіки:

ІІІ місце Глушко Ксенія, 11 кл. (вчитель Денисюк Тетяна Вікторівна)

З інформаційних технологій:

ІІІ місце Лоза Анна, 11 кл. ( вчитель Вітік Антон Юрійович)

З правознавства:

IІ місце Щеглаков Іван, 11 кл. (вчитель Кулєшова Тетяна Анатоліївна)

З географії:

IІ місце Шевчук Ігор, 9 кл. (вчитель Денисюк Тетяна Вікторівна)
IІ місце Фірсова Юлія, 10 кл. (вчитель Денисюк Тетяна Вікторівна)
ІІІ місце Бондарева Вікторія, 11кл. (вчитель Денисюк Тетяна Вікторівна)
ІІІ місце Юрков Вячеслав, 8кл. (вчитель Денисюк Тетяна Вікторівна)

З екології:

ІІІ місце Коваль Єлизавета, 11 кл. (вчитель Пуляк Людмила Іванівна)

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

З російської мови і літератури
Дата проведення: 12 листопада 2016 р. (субота)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З математики
Дата проведення: 12 листопада 2016 р. (субота)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З французької мови
Дата проведення: 13 листопада 2016 р. (неділя)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З історії
Дата проведення: 19 листопада 2016 р. (субота)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З англійської мови
Дата проведення: 20 листопада 2016 р. (неділя)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З фізики
Дата проведення: 20 листопада 2016 р. (неділя)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З української мови і літератури
Дата проведення: 26 листопада (субота)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З астрономії
Дата проведення: 27 листопада 2016 р. (неділя)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З хімії
Дата проведення: 27 листопада (неділя)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З біології
Дата проведення: 03 грудня (субота)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З економіки
Дата проведення: 04 грудня 2016 р. (неділя)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З інформаційних технологій
Дата проведення: 04 грудня 2016 р. (неділя)
Місце проведення: ЛСШ № 8
Початок олімпіади: 9.00
З правознавства
Дата проведення: 10 грудня 2016 р. ( неділя)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З екології
Дата проведення: 10 грудня 2016 р. (субота)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00
З географії
Дата проведення: 11 грудня 2016 р. (неділя)
Місце проведення: ЗОШ № 14
З інформатики
Дата проведення: 11 грудня 2016 р. (неділя)
Місце проведення: ЗОШ № 14
Початок олімпіади: 9.00

Результаты II этапа Всеукраинских ученических олимпиад

2015 - 2016 учебного года.

по русскому языку:

II место Алиева Эльвира, 10-Б кл (учитель Коновалова Н.И. )

III место Бондаренко Мария, 11-Б кл. (учитель Коновалова Н.И. , Боровской В.В.)

по математике:
I место Нестерова Елена, 7-Б кл. (учитель Коцаренко Е.В. )

I место Павлюк Аким, 10-А кл. (учитель Коцаренко Е.В. )

II место Юрченко Станислав, 9-Б кл. (учитель Сидоренко В.И. )

II место Григоренко Дмитрий, 6-А кл. (учитель Сидоренко В.И. )

II место Шеманская Виктория, 11-А кл. ( учитель Коновалова Е.В. )

по французскому языку:

I место Кабакова Дарья, 9-Б кл. (учитель Нестеренко И.В. )

I место Диденко Артем, 8-А кл. (учитель Кузнецова Е.А. )

I место Яицкая Генриетта, 10-Б кл. (учитель Нестеренко И.В. )

II место Фирсова Юлия, 9-Б кл. ( учитель Нестеренко И.В. )

II место Крупко Карина, 11-Б кл. ( учитель Степченкова Г.П. )

по химии:

І место Шевченко Илья, 9-А кл.

І место Квитанова Наталья, 11-В кл.

ІІ место Шевчук Игорь, 8-А кл.

ІІ место Нехорошая Елизавета, 10-В кл.

ІІІ место Нестерова Елена, 7-Б кл.

ІІІ место Фирсова Юлия, 9-Б кл.

ІІІ место Падий Валерия, 10-В кл.

Учитель химии Рохман Е.А.

по украинскому языку:

ІІ место Довгопол Юлия, 10-А кл. (учитель Стрельцова И.В.)

ІІІ место Кузнецова Виктория, 10-А кл. (учитель Стрельцова И.В.)

ІІІ место Клименко Анастасия, 9-А кл. (учитель Бердута О.Л.)

по географии:

ІІ место Фирсова Юлия, 9-Б кл.

ІІ место Мильшин Иван, 11-А кл.

Учитель географии Т.В. Денисюк

по биологии:

II место Поджара Елизавета, 8-Б кл. (учитель Л.И. Пуляк)

II место Коваль Елизавета, 10-В кл. (учитель Я.И. Семихат)

по правоведению:

II место Щеглаков Иван, 10-В кл. (учитель Кулешова Т.А.)

/Files/images/Рисунок (4)5.jpg

Результаты ІІІ этапа Всеукраинских ученических олимпиад

2014-2015 учебного года:

по географии:
Бондарева Виктория 9 кл. - ІII место (учитель Денисюк Т.В.);
по истории:
Щеглаков Иван 9 кл. - ІII место (учитель Кулешова Т.А.);
по английскому языку:
Сокольская Ксения 9 кл. - ІII место (учитель Еремина Е.В.)
Козловский Денис 10 кл. - ІII место (учителя Еремина Е.В., Нишкур И.Н.);
по русскому языку:
Табакин Лев 9 кл. - І место (учитель Коновалова Н.И.);
по украинскому языку:
Клименко Анастасия 8 кл. - II место (учитель Бердута О.Л.)
Залещенко Татьяна 11 кл. - ІІІ место (учитель Стрельцова И.В.)
по математике:
Павлюк Аким 9 кл. - ІІІ место (учитель Коцаренко Е.В.);
по французскому языку:
Яицкая Генриетта 9 кл. - ІІІ место ( учитель Нестеренко И.В.)

Результаты ІІ этапа Всеукраинских ученических олимпиад

2014-2015 учебного года:

по экономике:
Андриенко Елизавета 11 кл. - ІІ место (учитель Денисюк Т.В.);
по украинскому языку и литературе:
Ященко Дарья 7 кл. - ІІІ место;
Клименко Анастасия 8 кл. - І место;
Сергиенкова Алена 10 кл. - І место (учитель Пятых Т.Г.);
Залещенко Татьяна 11 кл. - ІІ место (учитель Стрельцов И.В.);
по математике:
Нестерова Елена 6 кл - І место ( учитель Коцаренко Е.В.);
Пирлик Матвей 6 кл. - ІI место (учитель Коцаренко Е.В.);
Юрченко Станислав 8 кл. - ІІІ место (учитель Сидоренко В.И.);
Павлюк Аким 9 кл. - І место (учитель Коцаренко Е.В.);
Шиманская Виктория 10 кл. - ІІ место (учитель Коновалова Е.В.);
Геращенко Надежда 11 кл. - ІІІ место (учитель Коцаренко Е.В.);
по биологии:
Клишевич Алина 8 кл. - ІІІ место ( учитель Пуляк Л.И.);
по химии:
Шевчук Игорь 7 кл. - І место (учитель Рохман Е.А.);
Фирсова Юлия 8 кл. - ІІІ место (учитель Рохман Е.А.) ;
Квитанова Наталья 10 кл. - І место(учитель Рохман Е.А.) ;
Решетникова София 11 кл. - ІІ место (учитель Рохман Е.А.) .
по английскому языку:
Сокольская Ксения 9 кл. - І место (учитель Еремина Е.В.);
Козловский Денис 10 кл.- І место (учитель Еремина Е.В.);
по французскому языку:
Кабакова Дарья 8 кл. - І место (Нестеренко И.В.);
Яицкая Генриетта 9 кл. - І место (учитель Нестеренко И.В.);
Бондаренко Мария 10 кл. - І место ( учитель Степченкова Г.П.);
Кущева Полина 11 кл. - І место (Нестеренко И.В.);
по астрономии: Телелюй Владислав 11 кл. - ІІІ место (учитель Овчарова О.Т.);
по физике: Геращенко Надежда 11 кл. - ІІІ место (учитель Иваненко Ю.Н.;
Боднар Александр 11 кл. - ІІ место (учитель Иваненко Ю.Н.);
по истории: Щеглаков Иван 9 кл. - ІІІ место (учитель Кулешова Т.А.);
Золотарев Дмитрий 11 кл. - III место (учитель Кулешова Т.А.)!
15 листопада 2014 року відбувся ІІ етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка та XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.
Учні гімназії взяли участь у цих конкурсах і посіли такі місця:
Клименко Анастасія 8 кл. - І м.;
Сергєєнкова Олена 10 кл. - ІІІ м.;
Залещенко Тетяна 11 кл. - ІІІ м.

/Files/images/viewer.png


ГРАФІК

проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у м.Лисичанську в 2013/2014 навчальному році

Дата
Навчальний предмет
Класи

09.11.2013

субота

Іноземні мови

(англійська, німецька, французька,)

8-11

09.11.2013

субота

Фізична культура

(тести, л/атлетика, туризм)

11

10.11.2013

неділя

Педагогіка і психологія

11

10.11.2013

неділя

Фізична культура

(гімнастика, ігрові види спорту)

11

10.11.2013

неділя

Технічна та обслуговуюча праця

(теоретичний та практичний тури)

8-11

16.11.2013

субота

Українська мова і література

7-11

17.11.2013

неділя

Фізика

7-11

23.11.2013

субота

Біологія

8-11

24.11.2013

неділя

Історія

8-11

30.11.2013

субота

Математика

6-11

01.12.2013

неділя

Географія

8-11

07.12.2013

субота

Хімія

7-11

08.12.2013

неділя

Російська мова і література

8-11

08.12.2013

неділя

Екологія

10-11

14.12.2013

субота

Економіка

9-11

14.12.2013

субота

Астрономія

10-11

15.12.2013

неділя

Інформатика

(теоретичний та практичний тури)

8-11

21.12.2013

субота

Основи правознавства

9-11

22.12.2013

неділя

Інформаційні технології

8-11

Поздравляем победителей всеукраинских ученических олимпиад

по русскому языку и литературе -
Лохман Александра - IІІ место;

Поздравляем победителей областных предметных олимпиад

по украинскому языку и литературе -
Капля Анна - ІІ место;
Тимофеева Анастасия - ІІІ место;

по русской филологии -
Лохман Александра - ІІ место;

Поздравляем победителей городских предметных олимпиад

по русской филологии -
Бондаренко Мария - I место,
Тарасова Юлия - II место;

по правоведению: -
Коломеец Мария - I место;

по физкультуре: Березин Александр и Тагиева Альбина - I и II командные места;

по химии:
Дунаева Елизавета - І место;
Барбашина Елена - ІІ место,
Квитанова Наталья - І место,
Андриенко Елизавета - ІІІ место,
Тимофеева Анастасия - І место,
Нестерова Катерина - ІІ место,
Семенцова Наталья - І место,
Калитка Мария - І место,
Квитка Мария - ІІІ место;

по информатике: Болтов Егор - III место;

по географии:
Андриенко Елизавета - ІІІ место,
Старчак Ирина - ІІ место,
Мухаметзянова Марина - ІІІ место;

по физике:
Щеглаков Иван - І место,
Умрихина Диана - ІІ место,
Семенцова Наталья - І место,
Залещенко Татьяна - ІІ место,
Козодой Вадим - ІІІ место;

по биологии:
Стрельцова Анастасия - ІІ место,
Квитанова Наталья - І место;

по украинскому языку:
Зарайская Юлия - ІІІ место,
Тимофеева Анастасия - І место,
Капля Анна - І место,
Нишкур Дарья - ІІІ место,
Басай Марина - І место,
Мухаметзянова Марина - ІІІ место;

по английскому языку:
Козловский Денис - II место,
Соколовская Кристина - III место,
Новикова Евгения - ІІ место,
Сай Карина - І место;

по французскому языку:
Бондаренко Мария - І место,
Чуйкин Дмитрий - І место,
Олейникова Анна - І место,
Лохман Александра - І место;

по истории:
Фастов Александр - ІІ место,
Тагиева Эльвира - ІІІ место.

по психологии:
Данько Полина - ІІ место;

по русскому языку и литературе -
Капля Анна - I место,
Лохман Александра - I место,
Залещенко Татьяна - II место;

по математике:
Семенцова Наталья - І место,
Коваленко Олег - І место,
Павлюк Аким - ІІ место,
Дунаева Елизавета - III место.

ГРАФІК
проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у Луганській області в 2013 році
Дата проведення К-сть учасників Навчальні предмети (час виконання завдань 10.00-14.00) Дата апеляцій
18.01.2013р (п’ятниця) ЛСШ № 57 414 уч. Фізика (теор. тур) 8-11 класи 172 уч. Трудове навчання (теор. тур) 9-11 класи 154 уч. Екологія (теор. тур) 10-11 класи 88 уч. 24.01.2013р. (четвер) 14.00-15.00 ЛОІППО, СНУ, ЛНУ
19.01.2013р (субота) ЛСШ №57, 412 уч. Російська філологія 8-11 класи 170 уч. Хімія (теор. тур) 8-11 класи 180 уч. Фізкультура (тести,туризм л/атл, гімн) 11 кл. 62 уч.
20.01.2013р (неділя) ЛСШ № 57 476 уч. Математика (І тур) 7-11 класи 187уч. Українська філологія 8-11 класи 173 уч. Фіз культура (гімн. + ігров.) 11 кл. 62 уч. Психологія і педагогіка 11 клас 54 уч.
26.01.2013р (субота) ЛСШ № 57, СНУ 719 уч. Біологія (теор. і практ. тури) 8-11 класи 177 уч. Іноземні мови (І-ІІІ тури) 9-11 класи 293 уч. Астрономія (І-ІІ тури) 10-11 класи 84 уч. Інформатика (І тур) СНУ 8-11 класи 165 уч. 07.02.2013р. (четвер) 14.00-15.00 ЛОІППО, СНУ, ЛНУ
27.01.2013р (неділя) ЛСШ № 57 644 уч. Екологія (зах. проектів) 10-11 класи 24 уч. Іноземні мови (IV тур) 9-11 класи 293 уч. Економіка (І-ІІІ тури) 9-11 класи 114 уч. Фізика (практ. тур) 8-11 класи 45 уч. Історія (І-ІІ тури) 8-11 кл. 168 уч.
02.02.2013р (субота) ЛСШ № 57 ЛНУ 397 уч. Математика (ІІ тур) 7-11 класи 55 уч. Трудове навчання (практ. тур) 9-10 класи 45 уч. Основи право-ства 9-11 класи 131 уч. Географія (І тур) 8-11 класи 166 уч.
03.02.2013р (неділя) СНУ, ЛНУ, ЛСШ № 57 117 уч. Інформатика (ІІ тур) СНУ 8-11 класи 50 уч. Хімія (практ. тур) ЛНУ 8-11 класи 45 уч. Трудове навчання (практ. тур) 11 клас 22 уч.
09.02.2013р (субота) ЛНУ 140 уч. Інформ. техн. (І-ІІ тури) 9-11 класи 100 уч. Географія (ІІ тур) 8-11 класи 40 уч. 14.02.2013р (четвер)

Кол-во просмотров: 3333

Новости

Календарь

Предыдущая Июль 2017 Следующая
ПВСЧПСВ
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31