• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Страница славы гимназии

/Files/images/реутинг учит..jpeg

/Files/images/КУФ.JPG/Files/images/физ.мат.JPG/Files/images/физра.JPG

/Files/images/КПН.JPG

/Files/images/англ.JPG/Files/images/Каф.ист.JPG

/Files/photogallery/1805/145.jpeg

Переможці ІІ этапа Всеукраїнських учнівських олімпіад

2015-2016 н. р.

правознавство

II м. - Щеглаков Іван, 10-В кл. (вчитель Т.А. Кулєшова)

біологія

II м. - Поджара Єлизавета, 8-Б кл. (вчитель Пуляк Л.І.)

II м. - Коваль Єлизавета, 10-В кл. (вчитель Я.І. Семіхат)

хімія

І м. - Шевченко Іл'я, 9-А кл.

І м. - Квітанова Наталія, 11-В кл.

ІІ м. - Шевчук Ігор, 8-А кл.

ІІ м. - Нехороша Єлизавета, 10-В кл.

ІІІ м. - Нєстєрова Олена, 7-Б кл.

ІІІ м. - Фірсова Юлія, 9-Б кл.

ІІІ м. - Падій Валерія, 10-В кл.

Вчитель Рохман О.А.

українська мова

ІІ м. - Довгопол Юлія, 10-А кл. (вчитель Стрельцова І.В.)

ІІІ м. - Кузнєцова Вікторія, 10-А кл. (вчитель Стрєльцова І.В.)

ІІІ м. - Клименко Анастасія, 9-А кл. (вчитель Бердута О.Л.)


Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2015-2016 н.р.

французька мова

ІІ м. – Яїцька Генрієтта, 10 клас

ІІ м. – Крупко Карина,11 клас

ІІІ м. – Кабакова Дарія, 9 клас

Вчитель Нестеренко І. В.

англійська мова

ІІ м. – Сокольська Ксенія, 10 клас

ІІІ м. – Голубцова Наталія, 10 клаc

ІІІ м. – Козловський Денис, 11 клас

Вчитель Єрьоміна О.В.

хімія

ІІІ м. – Шевченко Ілля, 9 клас

ІІІ м. – Квітанова Наталія, 11 клас

Вчитель Рохман О.А.

математика

І м. – Нєстєрова Олена, 7 клас

ІІ м. – Павлюк Аким, 10 клас

Вчитель Коцаренко О.В.

історія

ІІІ м. – Щеглаков Іван, 10 клас

Вчитель Кулєшова Т.А.

/Files/images/DSCN1876.JPG/Files/images/DSCN1871.JPG


Міжнародний природничий конкурс «Колосок – осінній 2015»

Учні гімназії 5-8 класів узяли активну участь у Міжнародному природничому конкурсі "Колосок - осінній 2015"

Всіх учнів було нагороджено сертифікатами.

Сертифікат « Золотий Колосок »

Паршикова А. – 8 клас;

Ольховик А. – 8 клас.

/Files/images/DSCN1884.JPG

Інші 28 учнів отримали сертифікат « Срібний Колосок » в номінаціях « Теплота і температура », « Тіло людини », « Хімія в картинках »

/Files/images/DSCN1879.JPG

Найактивнішим класом визнано 5-А клас.

/Files/images/DSCN1881.JPG


Переможці ІІ етапу XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

ХV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» проводився у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

У номінації «Література» до розгляду приймалися учнівські творчі роботи на тему: «Гуртуймося, Братове – Українці! Лиш через терни шлях веде до зір». Переможцями стали

Гаврік Аліна, учениця 9 класу

Довгопол Юлія, учениця 10 класу

/Files/images/DSCN1874.JPG


ХХІ міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

15.01.2016 року на базі Лисичанської багатопрофільної гімназії відбувся ХХІ міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Працювали чотири наукові секції:

1. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ І БІОЛОГІЇ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ
2. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ТЕХНИЧНИХ НАУК
3. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ І СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА
4. НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ МОВОЗНАВСТВА
НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

В конкурсі взяли участь учні Лисичанської багатопрофільної гімназії, Лисичанського багатопрофільного ліцею, ЗОШ №26.

По закінченню роботи секцій було оголошено переможців.

Цього року усі 14 гімназистів одержали призові місця.

/Files/photogallery/1471/IMG_7608.JPG

І місце Щеглаков Іван, 10 кл.

І місце Кайда Єлизавета, 11 кл.

ІІІ місце Дубовик Євген, 9 кл.

І місце Нехороша Єлизавета, 10 кл.

І місце Квітанова Наталія, 11 кл.

ІІІ місце Бондарева Вікторія, 10 кл.

ІІІ місце Диздиревич Галина, 10 кл.

І місце Яїцька Генрієтта, 10 кл.

І місце Козловський Денис, 11 кл.

ІІ місце Довгопол Юлія, 10 кл.

ІІ місце Клименко Анастасія, 9 кл.

ІІІ місце Кузнєцова Вікторія, 10кл.

І місце Павлюк Акім, 10 кл.

ІІІ місце Сергієнкова Олена, 11 кл.


/Files/images/gimnaziya_oracal_1200x300mm_1440dpi_1sht.jpg

/Files/images/рейтинг классов.png/Files/images/рейтинг учителей.png


АНАЛІЗ

тестування випускників та їх працевлаштування

за 2013-2014 н. р.

Всього випускників – 64, з них складали ЗНО – 56,

8 складали іспити за кордоном

складено тестів - 177

на високому рівні складено – 48 тестів, що становить – 27,1 %

на достатньому рівні – 104 , що становить – 58,8 %

на середньому рівні – 25, що становить – 14,1 %

8 випускників виявили високий та достатній рівень знань при вступі до ВНЗ інших країн

Високий і достатній рівень знань становить – 85,9%

А саме з предметів:

українська мова та література – високий і достатній рівень становить – 84 %

історія України – 81,8 %

всесвітня історія – 100 %

математика – 81,5 %

біологія – 100 %

географія – 75 %

хімія – 100 %

фізика – 93,8 %

англійська мова – 88,9 %

французька мова – 85,7 %

російська мова – 100 %


Вітаємо випускників гімназії із зарахуванням у ВНЗ!

11-А клас

П.І. учня

Навчальний заклад

1.

Алексєєнко Олеся

Харківський університет ім.Бекетова

бюджет

2.

Баріхашвілі Кирілл

Київський автодорожній інститут

бюджет

3.

Бут Денис

м. Симферопіль. НАПС

контракт

4.

Вященко Руслан

Сєвєродонецьк

бюджет

5.

Ергард Павло

Київський політехнічний институт

бюджет

6.

Іваненко Олександра

Харківський університет ім.Каразіна

бюджет

7.

Карчевський Костянтин

Харківський Національний Університет Радіоелектроніки

бюджет

8.

Колєсніков Олексій

Харківський автодорожній інститут

бюджет

9.

Коломеєць Марія

Харків. Державна академія залізничного транспорту

бюджет

10.

Коцаренко Андрій

Харківський Національний Університет Радіоелектроніки

бюджет

11.

Крамарова Софія

Німеччина

12.

Літвінов Антон

Харківський національний університет будівництва та архітектури

бюджет

13.

Макаров Дмитро

Харків університет ім.Ярослава Мудрого

бюджет

14.

Мочалов Сергій

Харківський Авіаційний Інститут

бюджет

15.

Образков Владислав

Харківський Національний Університет Радіоелектроніки

бюджет

16.

Пронька Владислав

Харківський університет ім.Каразіна

бюджет

17.

Рибальченко Владислав

Харківський автодорожній інститут

бюджет

18.

Салєнко Алина

Харківський політехнічний університет

бюджет

19.

Семенцова Наталія

Харківський Національний Університет Радіоелектроніки

бюджет

20.

Старкова Олена

Одеська державна академія будівництва та архітектури

бюджет

21.

Старчак Ірина

Харківський університет ім.Каразіна

бюджет

22.

Стрєльцова Анастасія

Польща. м. Гдиня

контракт

23.

Усик Олеся

м.Ірпінь, Академія юридичної митниці

бюджет

11-Б клас

П.І. учня

Навчальний заклад

1.

Бойко Ксенія

Росія. Білгородський державний Університет

бюджет

2.

Дубина Карина

Харківський політехнічний університет (лінгвістика)

бюджет

3.

Капля Ганна

Київський національний університет ім. .Шевченка

бюджет

4.

Качуріна Дар’я

Луцький Східноєвропейський університет

бюджет

5.

Коваленко Дар’я

Одеська Юридична Академія

бюджет

6.

Кодаченко Даніїл

Німеччина

7.

Кутукова Єлизавета

Росія. Тюмень

8.

Литвиненко Альона

Харківська Академія культури

бюджет

9.

Лугова Дар’я

м.Харків

10.

Мандрика Юлія

Росія. м.Москва

11.

Маслаков Сергій

м.Ірпінь, Академія юридичної митниці

бюджет

12.

Нішкур Дар’я

Київський національний університет ім. Шевченка

бюджет

13.

Олійникова Анна

Польща. м .Гданськ

контракт

14.

Садимак Елеонора

Росія

15.

Соколовська Христ.

Лисичанське ПТУ №94

бюджет

16.

Татаринов Єгор

Харківський автодорожній технікум(юридичне право 2 курс)

17.

Чех Марія

м. Севастополь, Тавричеський університет(географія)

бюджет

18.

Шалімова Дар’я

Харківський університет ім.Каразіна(лінгвістика)

бюджет

19.

Яровой Владислав

Польща. м. Гданськ

контракт

11-В клас

П.І. учня

Навчальний заклад

1.

Александрова Аліна

Львівський національний університет ім.І.Франка

бюджет

2.

Бендюкова Аліна

Дніпропетровська митна Академія

контракт

3.

Валла Анастасія

Харківський зооветеринарний університет

бюджет

4.

Гриценюк Анна

Білгородський державний університет

5.

Денісюк Валерія

Харківська фармацевтична академія

бюджет

6.

Карпенко Дар’я

Сумський педагогічний університет ім. Макаренка

контракт

7.

Кузнецов Святослав

Росія. Білгородський державний університет

8.

Куцевол Ростислав

СТІ

9.

Кущева Інна

Київський національний університет ім.Драгоманова

бюджет

10.

Максимова Анастасія

Ростовський державний університет

бюджет

11.

Маслова Ангеліна

Харківський зооветеринарний університет

бюджет

12.

Матвієвський Сергій

Луганський медичний університет

бюджет

13.

Нестерова Катерина

Харківський політехнічний університет

бюджет

14.

Одінцова Вікторія

Слов’янський педагогічний інститут

бюджет

15.

Пономаренко Альона

Харківська фармацевтична академія

контракт

16.

Проворова Надія

Одеський Південноукраїнський університет

бюджет

17.

Саєнко Катерина

Харківський педагогічний університет

бюджет

18.

Серьогин Сергій

Луганськ

19.

Сомов Олександр

Луганськ

20.

Тітаренко Іван

Київський національний університет ім. Шевченка

бюджет


/Files/images/Анна Капля.JPG

Поздравляем ученицу 11-Б класса Каплю Анну, победившую в конкурсах:
городской эпап международного конкурса по украинскому языку им. П. Яцыка - І место;
городской этап международного конкурса им. Т.Шевченко - І место;
городская олимпиада по украинскому языку и литературе - І место;
областной этап международного конкурса по украинскому языку конкурс им. П. Яцыка - ІІ место;
областной этап международного конкурса им. Т. Шевченко - ІІ место!
Желаем дальнейших успехов!


Важливим завданням колектив гімназії вважає постійний розвиток пізнавальної активності учнів, виховання в них бажання працювати творчо. Однією з ефективних форм реалізації цього завдання є участь учнів гімназії в олімпіадах, турнірах, конкурсах.


/Files/images/IMG_8384.JPG

17 лютого 2013 року 8 найкращих учнів гімназії взяли участь у фінальному етапі ХІХ обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.
У серйозному, напруженому змаганні гімназисти вкотре довели, що вміють гідно представляти свої здобутки у справжньому науковому середовищі.
За результатами трьох турів обласного конкурсу перемогу здобули
Мухаметзянова Маринаучениця 11-Б класуу секції "Українська література"диплом І ступенянауковий керівник -
Бойцун І.Є.
вчитель - Бойко Н.Я.
Сай Каринаучениця 11-Б класуу секції "Українська мова"диплом І ступенянауковий керівник- Горошкіна О.М.
вчитель - Бойко Н.Я.
Калітка Маріяучениця 11-А класуу секції "Хімія"диплом ІІ ступенянауковий керівник-
Орлова О.А.
вчитель - Рохман О.А.
Лохман Александраучениця 11-Б класуу секції "Російська мова"диплом ІІ ступенянауковий керівник- Синельнікова Л.М.вчитель -
Коновалова Н.И.
Тагієва Ельміраучениця 11-Б класуу секції "Історичне краєзнавство"диплом ІІ ступенянауковий керівник- Кулєшова Т.А.
науковий консультант - Вовк С.О.
У секції "Англійська мова" Тагієва Альбіна, учениця 11-Б класу, посіла першу рейтингову позицію серед учасників цієї секції (науковий керівник - Корольова О.Ю., вчитель - Мирошниченко В.В.).
Запам'ятався членам журі своїми самостійними дослідженнями і учень 11-А класу Мірзаханян Карен у секції "Мікро-та макроекономіка" (науковий керівник - Чоботарьова Н.М., вчитель - Коцаренко О.В.).
Справжню школу загартування характеру і набуття досвіду наукової роботи у секції "Медицина" пройшла учениця 11 - А класу Басай Марина (науковий керівник - Федченко С.М.).

Победители городских и областных предметных олимпиад

по физике -

Семенцова Наталья - IV место ;

по французскому языку -

Лохман Александра - III место;

по украинскому языку и литературе -

Капля Анна - ІІ место,
Тимофеева Анастасия - ІІІ место;

по русской филологии -

Лохман Александра - ІІ место;

/Files/images/flag.jpg

по русской филологии -

Бондаренко Мария - I место,
Тарасова Юлия - II место;

по правоведению: -

Коломеец Мария - I место;

по физкультуре:

Березин Александр и Тагиева Альбина - I и II командные места;

по химии:

Дунаева Елизавета - І место;
Барбашина Елена - ІІ место,
Квитанова Наталья - І место,
Андриенко Елизавета - ІІІ место,
Тимофеева Анастасия - І место,
Нестерова Катерина - ІІ место,
Семенцова Наталья - І место,
Калитка Мария - І место,
Квитка Мария - ІІІ место;

по информатике:

Болтов Егор - III место;

по географии:

Андриенко Елизавета - ІІІ место,
Старчак Ирина - ІІ место,
Мухаметзянова Марина - ІІІ место;

по физике:

Щеглаков Иван - І место,
Умрихина Диана - ІІ место,
Семенцова Наталья - І место,
Залещенко Татьяна - ІІ место,
Козодой Вадим - ІІІ место;

по биологии:

Стрельцова Анастасия - ІІ место,
Квитанова Наталья - І место;

по украинскому языку:

Зарайская Юлия - ІІІ место,
Тимофеева Анастасия - І место,
Капля Анна - І место,
Нишкур Дарья - ІІІ место,
Басай Марина - І место,
Мухаметзянова Марина - ІІІ место;

по английскому языку:

Козловский Денис - II место,
Соколовская Кристина - III место,
Новикова Евгения - ІІ место,
Сай Карина - І место;

по французскому языку:

Бондаренко Мария - І место,
Чуйкин Дмитрий - І место,
Олейникова Анна - І место,
Лохман Александра - І место;

по истории:

Фастов Александр - ІІ место,
Тагиева Эльвира - ІІІ место.

по психологии:

Данько Полина - ІІ место;

по русскому языку и литературе -

Капля Анна - I место,
Лохман Александра - I место,
Залещенко Татьяна - II место;

по математике:

Семенцова Наталья - І место,
Коваленко Олег - І место,
Павлюк Аким - ІІ место,
Дунаева Елизавета - III место.


Уважаемые родители!

Администрация и весь педагогический коллектив Лисичанской многопрофильной гимназии благодарит Вас за хорошее воспитание детей!

Благодаря нашим совместным усилиям Ваши дети занимают призовые места в городских и областных олимпиадах !

Спасибо за понимание, внимание и родительскую мудрость!

Чтоб во всем встречали пониманье

И поддержку чувствовали нашу,

Чтоб прекрасны были начинанья

И сбывались все задумки Ваши!


/Files/images/diagramma.jpg

Кол-во просмотров: 3073

Новости

Календарь

Предыдущая Июль 2017 Следующая
ПВСЧПСВ
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31