Лисичанська багатопрофільна гімназія

Шановні батьки та учні!

Колектив гімназії занепокоєний вашим хвилюванням через інформацію по закриттю гімназії.

Доводимо до вашого відома, що школа підготувалась до нового навчального року: поповнена матеріально-технічна база, відремонтовані навчальні класи, оновлені зони відпочинку.

Питання про встановлення пожежної сигналізації в процесі вирішення.

Будь ласка, не тривожтесь!

Шановні батьки!

Лисичанська багатопрофільна гімназія

оголошує набір на 2020-2021 навчальний рік

у 5, 10 - ті класи.

/Files/images/1110.JPG Вас чекають кваліфіковані вчителі; інноваційні технології навчання; комфортні, оснащені кабінети, які дають можливість поєднувати традиційне й електронне навчання.

У світлі рішень "НУШ" (Нова Українська Школа) гімназія вводить навчання більшості предметів українською мовою.

Учні інших класів!

Хто хоче підготуватися до вступу в ЗВО, учитися за обраним профілем, отримати якісну освіту, займатися науково-дослідницькою роботою – також запрошуємо до гімназії (за наявності вільних місць).

Чекаємо на вас!

Наша адреса: вул. Могилевська, 5, м. Лисичанськ, Луганської області, 93106, Україна, тел.050-208-66-30; 099-060-41-10, e-mail: beluha1@ukr.net

Шановні батьки! Звертаємо Вашу увагу на те, що вступив в дію наказ МОН України № 367 від 16 квітня 2018 року

«Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Ознайомитися з даним документом можете за посиланням:

/Files/images/3.jpg

Принцип діяльності закладу – особистісно-орієнтоване навчання, яке полягає у впровадженні гендерних підходів в освітньо-виховний процес, розкритті потенціалу кожної дитини та створені для неї індивідуальної програми розвитку шляхом впровадження Е-навчання.
Висококваліфіковані педагоги гімназії, модернізуючи форми і методи педагогічної взаємодії учасників освітнього простору закладу та впроваджуючи нові педагогічні технології, формують у дітей високий рівень мотивації до навчання.
И даже каждая буква в слове «ГИМНАЗИЯ» имеет свое значение.
Г- это наш гимн, который каждый, уважающий себя, гимназист знает наизусть.
И - это славная многолетняя история от самых истоков и до сегодняшних дней.
М - молодежь и малыши-пятиклассники. То есть, все учащиеся гимназии.
Н - наука. Вот уже 18 лет мы являемся территориальным филиалом Малой Академии Наук
А - альянс. Гимназисты изучают два иностранных языка- английский и французский, общаясь с преподавателями университетов и носителями языка.
З - это знания. Каждый учитель гимназии дает очень качественные знания ученикам. Наши выпускники уже который год сдают ВНО только на достаточном и высоком уровне.
И - инновации. С каждым годом в учебном заведении внедряются новые технологии, так что Лисичанскую многопрофильную гимназию можно назвать « Школой будущего».
Я - это каждая маленькая личность в нашем большом и дружном коллективе.
Спасибо EDUkIT за наш сайт!

В этом разделе нет мероприятий

Предыдущая Октябрь 2020 Следующая