• Вы находитесь здесь:

 • Главная
 • Зовнішнє незалежне тестування випускників

Пробне ЗНО

01 квітня 2017 року та 08 квітня 2017 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Пункт пробного тестування у м. Лисичанську працюватиме на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Лисичанської міської ради Луганської області:
 • 01 квітня 2017 року– українська мова і література
 • 08 квітня 2017 року– історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французька мова
На особистій сторінці учасників пробного ЗНО вже розміщені запрошення-перепустки, в яких зазначено назви пунктів проведення пробного ЗНО та їх адреси (запрошення-перепустку необхідно роздрукувати).
На пункт пробного ЗНО учаснику необхідно з’явитися у день проведення тестування, маючи при собі:
 • Оригінал документа, що посвідчує особу, на підставі якого була здійснена реєстрація;
 • Запрошення –перепустку;
 • Ручку з чорною гелевою пастою (бажано декілька);
 • За бажанням, прозору пляшечку з водою.
Вхід на ППТ здійснюєтьсяз 10.15 до 10.50 і завершується за 10 хв. до початку ЗНО. Після вказаного часу учасник не допускається у ПП. Нагадуємо учасникам пробного ЗНО про заборону мати при собі в аудиторії ПТ мобільних телефонів, інших електронних пристроїв ( частин пристроїв) для збереження, передачі, відтворення інформації та друкованих матеріалів.
Після завершення тестування учасники матимуть змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» та зможуть отримати результати за шкалою 100-200 балів.
У разі, якщо учасник пробного тестування з поважної причини не зміг взяти участь у пробному ЗНО, він може забрати свої матеріали на ПТ (ЗОШ№14) протягом 3-х робочих днів після дня тестування.

/Files/images/Розпочалася реєстрація на Пробне ЗНО 2017.jpg/Files/images/Як зареєструватись на Пробне ЗНО 2017.jpg

Терміни проведення ЗНО 2017

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.
Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.
Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасниківдо 28 квітня 2017 року.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, іспанської, німецької, французької мов – 25 травня, англійської мови – 29 травня, математики – 31 травня, історії України – 2 червня, російської мови – 6 червня, біології – 8 червня, географії – 12 червня,фізики – 14 червня, хімії – 16 червня.
Графік проведеннядодаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу),триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.
Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінюваннядо 23 червня 2017 року(українська мова і література, іноземні мови, математика –до 15 червня, історія України, біологія, російська мова –до 19 червня, географія, фізика, хімія –до 23 червня).

/Files/images/График ЗНО 2017.jpg

Графік проведення ЗНО - 2016

Основна сесія
5 травня українська мова і література
11 травня математика
13 травня історія України
3 червня російська мова
6 червня іспанська мова
7 червня англійська мова
8 червня німецька мова
9 червня французька мова
10 червня біологія
13 червня фізика
15 червня географія
17 червня хімія
Додаткова сесія
14 червня українська мова і література
16 червня математика
21 червня історія України
22 червня російська мова
23 червня англійська мова
23 червня іспанська мова
24 червня німецька мова
24 червня французька мова
29 червня біологія
30 червня фізика
1 липня географія
4 липня хімія

Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

 • Українська мова і література
 • Історія України
 • Математика
 • Біологія
 • Географія
 • Фізика
 • Хімія
 • Англійська мова
 • Іспанська мова
 • Німецька мова
 • Російська мова
 • Французька мова

Програмизовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі«Підготовка до ЗНО».

Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ –початок ХХІ століття).

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку моженабрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Графік ЗНО-2015

Основна сесія
24 квітняукраїнська мова
і література
3 червняфранцузька мова
5 червнянімецька мова
8 червняіспанська мова
10 червняанглійська мова
12 червняматематика
15 червняросійська мова
17 червнябіологія
19 червняісторія України
22 червняфізика
24 червнягеографія
26 червняхімія
Додаткова сесія
9 червняукраїнська мова
і література
18 червняфранцузька мова
23 червнянімецька мова
25 червняіспанська мова
30 червняанглійська мова
1 липняматематика
2 липняросійська мова
3 липнябіологія
6 липняісторія України
7 липняфізика
8 липнягеографія
9 липняхімія

Порядок реєстрації на ЗНО 2015 року

Реєстрація осіб, які братимуть участь у зовнішньому оцінюванні, відбувається впродовж трьох етапів: формування та оформлення реєстраційної картки, надсилання до регіонального центру оцінювання якості освіти реєстраційних документів, отримання від регіонального центру Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі - Сертифікат) та інформаційних матеріалів.
Особі, яка бажає зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання, у період з 5 січня до 20 лютого 2015 року потрібно відкрити сторінку "Реєстрація - 2015", що у цей час буде розміщена на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, та, увівши реєстраційні дані, сформувати реєстраційну картку. Це можна здійснити особисто, або звернутися за допомогою до пункту реєстрації (випускники минулих років, студенти професійно технічних навчальних закладів) або загальноосвітнього навчального закладу (випускники поточного року).
У реєстраційній картці необхідно вказати такі дані:
 • прізвище, ім’я, по батькові;
 • число, місяць і рік народження;
 • тип документа, на підставі якого здійснюється реєстрація (документ, що посвідчує особу, свідоцтво про народження, довідка з навчального закладу, довідка про звернення за захистом в Україні);
 • номери контактних телефонів;
 • адресу електронної пошти;
 • категорію випускника (випускник минулих років, або випускник поточного року, або учень (слухач, студент) професійно-технічного, вищого навчального закладу, який здобуває в поточному навчальному році повну загальну середню освіту);
 • відомості про навчальний заклад (для випускників поточного навчального року) або про здобуття повної загальної середньої освіти (для випускників минулих років та учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які здобувають у поточному навчальному році повну загальну середню освіту);
 • адресу, за якою особі може бути надіслана офіційна кореспонденція;
 • інформацію про населений пункт, де перебуватиме особа у день проведення зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (для випускників минулих років та учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів), з урахуванням якої здійснюватиметься її закріплення за пунктом проведення зовнішнього оцінювання з української мови і літератури;
 • інформацію про населений пункт, де перебуватиме особа під час проведення зовнішнього оцінювання з інших предметів, з урахуванням якої здійснюватиметься її закріплення за пунктами проведення зовнішнього оцінювання;
 • перелік навчальних предметів, із яких особа бажає пройти зовнішнє оцінювання (не більше ніж чотири), із зазначенням рівнів складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури та, якщо здійснено вибір, математики.
У разі потреби в реєстраційній картці також слід зазначити такі відомості:
 • мову, якою особа бажає отримати переклади завдань сертифікаційних робіт зовнішнього оцінювання;
 • мову, якою особа бажає отримати переклад інформаційного бюлетеня "Зовнішнє незалежне оцінювання. 2015 рік";
 • номер і дату виданого органом або закладом охорони здоров'я висновку про необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб з особливими освітніми потребами).
Після введення до реєстраційної картки зазначених даних, потрібно роздрукувати бланк реєстраційної картки, контрольно-інформаційний лист та перевірити правильність даних, зазначених у бланку реєстраційної картки.
Після цього майбутньому учаснику ЗНО необхідно буде завершити оформлення реєстраційної картки та власноруч написати заяву на ім’я директора відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
У заяві засвідчується бажання бути зареєстрованим для участі в зовнішньому оцінюванні та факт ознайомлення з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти.
Також, у графах основної частини роздрукованої реєстраційної картки необхідно зазначити друкованими літерами та цифрами серію (за наявності), номер документа, що посвідчує особу, або документа, що його замінює.
Крім того, у спеціально відведених місцях реєстраційної картки необхідно наклеїти дві однакові фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).

Другий етап реєстрації

Особа, яка бажає зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, має підготувати такі документи:
 • Реєстраційну картку, оформлену згідно із зазначеними вище вимогами.
 • Копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років) або довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів).
 • Копію паспорта громадянина України, а у разі його відсутності - один з документів, що його замінює (копія свідоцтва про народження, для осіб які народилися після 1 січня 1998 року; копія довідки про звернення за захистом в Україні).
 • Особи, які не мають паспорта громадянина України та які згідно з чинним законодавством проживають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або на території населених пунктів, зазначених у Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 1085-р, але навчаються за дистанційною або екстернатною формою навчання в навчальних закладах, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють у повному обсязі свої повноваження, подається довідка з навчального закладу з фотокарткою.
 • Інші особи, які не мають паспорта громадянина України, подають копію одного з документів, передбачених частиною першою статті 13 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".
Окремі категорії осіб крім зазначених документів мають також подати:
 • особа з особливими освітніми потребами - висновок, виданий органом або закладом охорони здоров'я, із зазначенням особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання;
 • особа, у документах якої є розбіжності в персональних даних, - копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові;
 • особа, яка подає документи, оформлені іноземною мовою, - переклад документів українською мовою, завірений нотаріально (крім документів, виданих російською мовою навчальними закладами або органами влади УРСР та України);
 • особа, яка в поточному році навчається за кордоном (випускник закордонного навчального закладу, учасник міжнародної програми з обміну тощо) та не може пройти зовнішнє оцінювання у встановлені строки, - довідку, що підтверджує факт навчання за кордоном, і заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії;
 • особа, яка за релігійними переконаннями не може взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з одного чи кількох предметів, - заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь у зовнішньому оцінюванні під час основної сесії, і відповідне клопотання релігійного управління (центру), що діє згідно із законодавством України про свободу совісті та релігійні організації.
На копіях документів, які подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів "Згідно з оригіналом" (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
Випускники 2014/2015 навчального року в установлені строки подають зазначений вище пакет документів до загальноосвітнього навчального закладу, який закінчують.
Особи, які є учнями (слухачами, студентами) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які здобувають повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або випускниками загальноосвітніх навчальних закладів минулих років, повинні надіслати зазначений вище пакет документів рекомендованим листом до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
У свою чергу загальноосвітній навчальний заклад формує список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього оцінювання та надсилає в установлені строки за адресою відповідного регіонального центру засвідчений підписом керівника та печаткою загальноосвітнього навчального закладу список випускників і комплекти реєстраційних документів.

Третій етап реєстрації

Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього оцінювання, регіональний центр оцінювання якості освіти виготовляє та надсилає реєстраційне повідомлення учасника зовнішнього незалежного оцінювання, Сертифікат та інформаційний бюлетень "Зовнішнє незалежне оцінювання. 2015 рік":
Випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів зазначені документи надсилаються рекомендованим листом за адресою, зазначеною в реєстраційній картці.
Випускникам поточного навчального року документи надсилаються за адресою загальноосвітнього навчального закладу, де вони навчаються.
Особам, які проживають або навчаються за кордоном і не вказали адресу в Україні, за якою особі може бути надіслана офіційна кореспонденція, інформація про результати їх реєстрації на ЗНО надсилаються на електронну адресу, указану ними під час реєстрації.
Випускникам минулих років, які згідно з чинним законодавством перебувають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або на території населених пунктів, зазначених у Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 1085-р, та не вказали адресу, за якою особі може бути надіслана офіційна кореспонденція, на території, де органи державної влади здійснюють в повному обсязі свої повноваження, інформація про результати їх реєстрації на ЗНО надсилається на електронну адресу, указану ними під час реєстрації.
Після реєстрації учасника ЗНО для нього на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.
Інформація про направлення особі Сертифіката та інформаційних матеріалів розміщується на веб-сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти та, за можливості, надсилається SMS-повідомленням.
Реєстрація осіб, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, здійснюється на основі угоди між Українським центром оцінювання якості освіти та Державною пенітенціарною службою України. Такі особи реєструються для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії.

Унесення змін до реєстраційних даних

Учасник зовнішнього оцінювання може внести зміни до реєстраційних даних шляхом перереєстрації:
Для цього він має зазначити необхідні зміни в реєстраційній картці, розміщеній на його інформаційній сторінці, що створена на офіційному сайті Українського центру, та повторно роздрукувати контрольно-інформаційний лист і реєстраційну картку, яку потрібно повторно оформити у відповідності до зазначених вище вимог.
Для здійснення перереєстрації учасник зовнішнього оцінювання має подати такі документи:
 • Реєстраційну картку, сформовану під час перереєстрації.
 • Надісланий раніше Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року, що анулюється.
 • У разі зміни персональних даних або відомостей про місце навчання, а також особливих умов проходження зовнішнього оцінювання – документ, що підтверджує ці зміни.
Учасник зовнішнього оцінювання, сформувавши цей комплект документів, має надіслати його до 01 квітня 2015 року за адресою регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначеного в контрольно-інформаційному листі, а в разі зміни рівня складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури – до 06 березня 2015 року (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).
Якщо випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного, вищого навчального закладу через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то він повинен до 01 квітня 2015 року надіслати до відповідного регіонального центру раніше отриманий Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року та заяву про відмову в реєстрації.

Відмова в реєстрації або перереєстрації

Підставою для відмови в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні може бути:
 • Порушення вимог до оформлення реєстраційної картки.
 • Ненадання особою одного або кількох документів, необхідних для реєстрації (перереєстрації).
 • Подання реєстраційних документів особою, яка, згідно з вимогами чинного законодавства, не має права на участь у зовнішньому оцінюванні.
 • Надсилання реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (перереєстрації).
 • Неможливість створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до висновку, виданого закладом або органом охорони здоров’я.
У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) особі рекомендованим листом надсилається повідомлення, де зазначено причину відмови, документи, надіслані нею для реєстрації (перереєстрації) та реєстраційна картка.
Особа, якій відмовлено в реєстрації, усунувши причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, не пізніше 06 березня 2015 року може надіслати до регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.
Особа, якій відмовлено в перереєстрації, усунувши причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, може надіслати поштовим відправленням до регіонального центру оцінювання новий комплект реєстраційних документів у передбачені строки.
Відмова заявнику в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні може бути оскаржена шляхом подання відповідної заяви до регламентної комісії відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Особа може оскаржити рішення регламентної комісії шляхом подання заяви до апеляційної комісії при Українському центрі. Така заява має бути подана не пізніше ніж через сім робочих днів з моменту отримання рішення, що оскаржується.

"Про проведення реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року".

Продолжается регистрация на пробное ЗНО


Региональные центры оценивания качества образования продолжают регистрацию участников для прохождения пробного внешнего независимого оценивания в 2015 году. Участие в пробном тестировании предоставляет абитуриентам возможность ознакомиться с процедурой проведения основной сессии ЗНО.

Во время проведения пробного тестирования будут учтены изменения в процедуре внешнего оценивания, в частности, абитуриенты смогут выбрать для решения тестов по украинскому языку и литературе, а также математике задания двух уровней сложности: базового и углубленного.

Также, по желанию, участники смогут сдать пробные тесты по биологии, географии, истории Украины, математике, физике и химии на языках национальных меньшинств.

Пробное тестирование традиционно пройдет в марте в течение двух сессий.

21 марта состоится пробное внешнее оценивание по украинскому языку и литературе. Как известно, тест по этому предмету в 2015 году будут сдавать все выпускники школ, а его результаты одновременно будут учитываться как государственная итоговая аттестация.

Соответственно, пробное тестирование по биологии, географии, истории Украины, математике, физике, химии, английскому, французскому, немецкому, испанскому и русскому языкам состоится 28 марта 2015 года. Каждый участник может принять участие только в одном из тестирований, проводимых 28 марта.

Участие в пробном внешнем независимом оценивании является платным. Стоимость одного тестирования во всех регионах Украины составляет 89 грн.

Подробная информацию о порядке регистрации размещена на сайтах региональных центров оценивания качества образования.

Для регистрации необходимо заполнить на сайте форму заявления, распечатать заявление на пробное ЗНО с кодом и паролем персональной страницы и квитанции на оплату, а также произвести оплату в течение 7 рабочих дней в учреждениях любого банка Украины.

Подтверждением факта регистрации на пробное ЗНО является оплаченная квитанция.

Для каждого участника пробного внешнего независимого оценивания на сайте регионального центра оценивания качества образования будет создана информационная страница "Личный кабинет участника пробного ЗНО".

Приглашение на пробное тестирование, в котором будет указана информация о пункте и времени проведения тестирования, участники ПЗНО смогут распечатать с собственной персональной страницы после 3 марта 2015 года.

Абитуриентов Херсонской области временно обслуживает Одесский региональный центр оценивания качества образования. Регистрация абитуриентов для участия в пробном внешнем независимом оценивании продлится до 15 декабря 2014 года.

Затверджено нові програми ЗНО на 2015 рік

Міністерством освіти і науки затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти та у відповідності з якими мають бути розробленні та укладені тести ЗНО у 2015 році.

Відповідним наказом Міносвіти затверджено 9 програм ЗНО з навчальних предметів, що будуть конкурсними при вступі до вищих навчальних закладів у 2015 році. Зокрема, нові програми тестування затверджено з української мови і літератури, географії, біології, математики, фізики, хімії, історії України, іноземних мов, а також російської мови.

Варто зазначити, що до переліку програм, затверджених міністерством, не включено програми ЗНО з світової літератури та всесвітньої історії, тестування з яких проводилося останніми роками. Чи будуть зазначені навчальні предмети включені до програми проведення ЗНО у 2015 році стане відомо найближчим часом.

Під час розроблення та укладання тестів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання Український центр оцінювання якості освіти має забезпечити відповідність тестових завдань змісту затверджених програм ЗНО.

Проект наказу про затвердження нових програм ЗНО був погоджений з громадськими об'єднаннями керівників вищих навчальних закладів. Попередній наказ освітнього відомства про затвердження програм зовнішнього оцінювання від 03 грудня 2013 року, визнаний таким, що втратив чинність.

Як відомо, Міністерством освіти і науки розроблено проект Умов вступу до вищих навчальних закладів України, який має бути затверджений не пізніше 15 жовтня, після процедури громадського обговорення.

Однією з найбільш очікуваних новацій є запропонована норма щодо обмеження строку дії сертифікату ЗНО. Відповідно до пропозицій МОН, вступники у наступному році матимуть право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання виданий лише у 2015 році.

Також освітнім відомством вилучено пункт, який дозволяв вступникам, які здобули повну загальну середню освіту в 2007 році або раніше вступати до вишів за результатами вступних іспитів. Відтепер ця категорія абітурієнтів вступатиме до навчальних закладів лише за результатами ЗНО.

Пропонується закріпити норму, згідно з якою у разі проведення творчого конкурсу у вищому навчальному закладі будуть зараховуватися бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання не менш як з двох предметів. У інших випадках зараховуються бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з трьох або чотирьох предметів. Обов'язковим конкурсним предметом для вступу до ВНЗ України залишається українська мова та література.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року


Зважаючи на численні прохання абітурієнтів, які проживають на територіях Луганської та Донецької областей,
з метою створення умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання
Український центр оцінювання якості освіти
ПРОДОВЖУЄ ТЕРМІН ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ для участі в додатковій сесії
на території інших областей України до 24-00 год. 20 ЧЕРВНЯ 2014 року.

Готуємось до ЗНО 2014


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
м. Київ
26.05.2014 р. № 640

НАКАЗУЮ:

1. Зовнішнє незалежне оцінювання для абітурієнтів Донецької та Луганської областей провести під час додаткової сесії з 01 до 15 липня 2014 року.

2. Українському центру оцінювання якості освіти (Лікарчук І. Л.):

1) вжити заходи щодо підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів Донецької та Луганської областей під час додаткової сесії;

2) створити абітурієнтам, які зареєструвалися на території Донецької, Луганської областей і бажають складати тести під час додаткової сесії у інших регіонах України, умови для внесення до 15 червня 2014 року відповідних змін до реєстраційних даних;

3) сформувати мережу пунктів тестування для проведення зовнішнього незалежного оцінювання під час додаткової сесії у Донецькій, Луганській областях відповідно до норм, що застосовуються під час основної сесії, в інших регіонах - у кожному обласному центрі, м. Києві;

4) провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед абітурієнтів, зареєстрованих у Донецькій, Луганській областях.

3. Начальникам департаментів, управлінь освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівникам вищих навчальних закладів:

1) сприяти Українському і регіональним центрам оцінювання якості освіти в підготовці і проведенні додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання;

2) створити належні умови для роботи пунктів тестування у дні проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра освіти і науки України Полянського П. Б.

Міністр С. М. Квіт

/Files/images/963.png

Згідно наказу Українського центру оцінювання якості освіти №85 від 26.09.2013 22 та 29 березня 2014 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Зареєструватись на пробне ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це ваша можливість:

психологічно адаптуватися до складання вступних екзаменів у незвичних умовах;

ознайомитись зі змістом та формою тестових завдань, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2014 р.;

ознайомитись із бланками відповідей та вимогами щодо їх заповнення;

отримати консультації щодо процедури зовнішнього незалежного оцінювання;

навчитись ефективно розподіляти час та бути впевненими під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання;

оцінити рівень власних знань за шкалою 100-200 балів.

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме з 1 по 30 листопада 2013 року на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.dn.ua).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування складає 89 грн.

Пробне ЗНО проводитиметься з одинадцяти предметів. Пункти пробного тестування буде створено у містах:

Під час реєстрації учасник самостійно обирає предмети тестування (при необхідності й мову складання) та місто проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

22 березня 2014 року

українська мова і література

одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська – за вибором)

хімія

фізика

всесвітня історія

російська мова

29 березня 2014 року

математика

історія України

біологія

географія

світова література

Для кожного зареєстрованого учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання на сайті створена інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ПЗНО)».

УВАГА! За бажанням, кожен учасник пробного ЗНО можете отримати результати пробного ЗНО в 200-бальній рейтинговій шкалі. Для цього потрібно після закінчення пробного ЗНО зайти до особистого кабінету учасника ПЗНО та перенести у спеціальну форму відповіді з бланку А, який учасник пробного ЗНО заповнив під час пробного ЗНО.

Після 4 квітня 2014 року в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО з’являться результати (без урахування бланка Б), які дозволять побачити місце свого результату (рейтинг) серед результатів інших учасників.

Пробне ЗНО розпочинається об 11.00 годині. Тестування з предметів, які проводяться в один день, розпочинається одночасно.

УВАГА! У разі, якщо учасник не прийдете на пробне ЗНО, сплачені кошти не повертаються, але він має право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою пункту ЗНО, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Слідкуйте за новинами нашого сайту щодо подальшої інформації.

УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ТРЕНУЄТЬСЯ!Пробне ЗНО
Підготовка до ЗНО
ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНО-2013 /Львів/
Тесты ЗНО он-лайн
Тесты ЗНО онлайн - перечень сайтов для прохождения тестов ЗНО онлайн
Вложения
Кол-во просмотров: 2423

Новости

Календарь

Предыдущая Август 2017 Следующая
ПВСЧПСВ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031